12 листопада Київська міська рада схвалила нові правила користування столичним метрополітеном. Відтепер у підземку не пускатимуть жебраків, торговців, агітаторів, а також заборонять грати на музичних інструментах.
Як зазначено на сайті Київради, попередні правила столичного метрополітену були затвердженні у 1995 році. Вони застаріли та не відповідають вимогам законодавства.
Згідно з нововведеннями, у столичному метро заборонено:
- жебракувати;
- розклеювати рекламу;
- займатися агітацією;
- здійснювати підприємницьку діяльність;
- гучно вмикати музику та грати на музичних інструментах;
- проводити масові заходи на станціях метро;
- входити до підземки частково одягненим пасажирам, а також без взуття або в нижній білизні.
Пасажири метро зобов’язані мати охайний зовнішній вигляд. Для людей із вадами зору дозволено проїзд із собакою-поводирем. Тварина повинна мати ошийник, намордник, спеціальне посвідчення та пройти навчання в умовах метрополітену.
Спортивне спорядження (лижі, санки, ковзани, велосипеди тощо) потрібно перевозити лише в чохлах. Належне упакування необхідне і для садового інвентаря, саджанців, риболовних снастей. Також не можна пересуватися на самокатах, роликових ковзанах і скейтах.
Читайте також:
