Як повідомляють правоохоронці, днями на спецлінію 102 надійшло повідомлення від працівника аптеки«Здорова родина», що на вул. Київська, 243 про те, що невідомі вночі викрали з каси 2 200 гривень.
Однак під час візуального огляду вхідних замків та дверей аптеки пошкоджень поліціянти не виявили.
Під час проведення слідчих дій правоохоронцям стало відомо, що напередодні керівництво аптеки відмовило в працевлаштуванні місцевій жительці, яка впродовж двох тижнів проходила там стажування.
Як з’ясувалось, 35-річна жінка завчасно зробила дублікат ключа від аптеки і знаючи код від сигналізації викрала гроші.
Жінка зізналась у скоєному злочині та надала працівникам поліції покази. Вирішується питання щодо оголошення їй підозри та обрання запобіжного заходу.
Читайте також:

