Недобудова на Петлюри: проблему намагаються перекласти на депутатів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

13 червня у Броварській міській раді відбулася зустріч за участі секретаря міської ради та профільних управлінь і відділів з вкладниками коштів у будівництво будинку на Симона Петлюри, 21 Б.

Нагадаємо, під час урочистого відкриття нового приміщення ДЕНЦ «Камелія» на території ЖК «Палладіум», власники квартир недобудови наполягли на проведенні робочого засідання з вивчення ситуації. Секретар міської ради Петро Бабич призначив таку на вівторок 13 червня.

Ситуація з будівництвом будинку на Петлюри, 21 Б тягнеться ще з 2006 року. Тоді перший забудовник ОП «Броварипромжитлобуд» почало укладати договори із бажаючими придбати квартири у майбутній новобудові — багатоповерховому будинку. Вже через рік забудовники почали змінюватися, а в 2008 році будівництво і взагалі припинилося.

Відтоді змінювалися забудовники, капіталовкладники зверталися в різні інстанції та установи. По факту є недобудова, і власники квартир не можуть ні заселитися в будинок, ні повернути свої кошти. До того ж, власники квартир наголосили, що нині об’єкт частково розграбований, а охорона на ньому відсутня.

Під час засідання сторони — власники квартир з одного боку і секретар міської ради Петро Бабич з іншого — дійшли згоди щодо охорони. Варту об’єкту нестиме охорона, найнята з боку капіталовкладників, а кошти за її роботу будуть сплачуватися, як запевнив Бабич, не з місцевого бюджету.

Далі Петро Бабич запропонував такий алгоритм дій: власники квартир прийдуть на сесію 22 червня і попросять включити їхнє питання в порядок денний в розділ «Різне». Під час розгляду питання, Бабич ініціюватиме створення депутатської робочої групи з вивчення ситуації. Коли ж така робоча група буде створена, то на неї, як пообіцяв секретар, будуть запрошені начальник Броварської поліції та міськрайонний прокурор.

Виникає питання: наскільки правильно створювати депутатську робочу групу, зважаючи на те, що депутати не є фахівцями в області юриспруденції чи будівельниками? Чи не буде створена ситуація, за якої у випадку нерозв’язання проблеми із недобудовою і власниками квартир або негативного для них вирішення, уся відповідальність ляже на плечі депутатів? Хоча Бабич на запитання «Трибуни-Бровари» запевнив, що до робочої групи зможуть увійти також і фахівці профільних управлінь та відділів виконавчого комітету БМР.

«Хронологія подій» , яку надали власники квартир недобудованого будинку на Петлюри, 21 Б.

 

Поділіться.

Залиште відповідь