Недобудова на Петлюри: власники квартир звернуться в НАБУ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Власники квартир недобудови по вулиці Симона Петлюри, 21 Б (Черняховського) збираються зробити кілька офіційних звернень, зокрема, до народного депутата України від Броварів Павла Різаненка щодо фактів затягування досудового розслідування та Національного Антикорупційного бюро України (НАБУ). Про це самі набувачі квартир домовилися на зустрічі 19 червня на території недобудови.

Нагадаємо, будинок більше 10 років тому почав будуватися, броварчани вклали кошти у його будівництво, але вже через два роки забудовники почали змінюватися, будівельні роботи зупинилися, а інвестори залишилися і без квартир і без коштів.

Близько 30 осіб підписали звернення до нардепа, у якому зазначається, що на розгляді Броварського відділу поліції ГУНП в Київській області перебуває кримінальне провадження та здійснюється його досудове розслідування за ч. 1 та ч. 3 статті 190 Кримінального кодексу «Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство)» та «Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки».

«До цього часу розгляд досудового розслідування і вказівки не виконуються. Просимо допомоги порушене нами питання», — говориться у зверненні членів «Спілки інвесторів будинку по Симона Петлюри, 21 Б» до Павла Різаненка.

Крім того, інвестори дійшли згоди скласти звернення до НАБУ, де зазначити усі, на їхнє переконання, порушеннях закону з боку забудовників. Щоправда, сам текст звернення ще узгоджують.

Третім питанням умовного порядку денного стало обговорення звернення до міської влади, аби комунальні служби провели на території недобудови, яка є у комунальній власності, прибиральні роботи. Зараз навколо недобудованого будинку знаходиться сміття, чагарники та уламки плит і кам’яних брил, які позаростали бур’янами.

Питання викликало дискусії між учасниками зустрічі. Частина інвесторів висловила переконання, що потрібно думати, як відновити будівництво будинку, а не про навколишню територію. Друга частина інвесторів переконана, що у підсумку доведеться запрошувати нового забудовника, тож для залучення останнього потрібно хоча б територію привести до пристойного вигляду.

У підсумку усі учасники заходу зійшлися на думці — звернутися до міського голови Ігоря Сапожка з проханням розглянути можливість комунальним службам розчистити територію навколо забудови. Також власники квартир збираються прийти на сесію 22 червня, щоб доповісти у «різному» про ситуацію, а також дочекатися, як і обіцяв секретар міської ради Петро Бабич створення депутатської робочої групи.

Як розповіли у спецвідділі БМР з контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном, до них надійшла заява і від «Спілки інвесторів будинку по Симона Петлюри, 21Б» і внутрішнє розпорядження від керівництва міста розібратися у ситуації. «Зараз це питання на стадії вивчення», — повідомили у спецвідділі.

Поділіться.

Залиште відповідь