Недобудованій початковій школі № 10 схвалено статут та штатний розпис

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час сьогоднішнього засідання постійної комісії з гуманітарних питань депутати затвердили штатний розпис перших працівників і статут початкової школи на вул. Симона Петлюри, 17-Б, що перебуває в стадії будівництва. Остаточне рішення 22 червня має схвалити сесія ради Броварської ОТГ.

Як ідеться в проєкті рішення до сесії, заклад буде окремою юридичною особою та матиме автономію з правом самостійно формувати власну діяльність, освітню програму, визначати форми, методи та засоби освітнього процесу, добір і визначення кадрів тощо.

Водночас заклад бере на себе зобов’язання задовольняти потреби громадян, що живуть на території обслуговування в здобутті початкової освіти. А також – проводити діяльність відповідно до наявних норм і правил, зокрема, забезпечивши інклюзивність.

Як пояснила керівниця управління освіти та науки Оксана Мельник, посилаючись на чинне законодавство, до нової школи набиратимуть головно дітей із прилеглого мікрорайону, а на залишкові вільні місця братимуть усіх охочих.

засідання

Під час засідання комісії з гуманітарних питань

Згідно з проєктом рішення та пояснювальною запискою до нього, метою ухвалення документа є створення закладу як юридичної особи й оголошення конкурсу та прийняття на посаду директора.

Штатний розпис складатиметься з 5-ти осіб: директора, його заступника з господарської роботи, головного бухгалтера та двох сторожів. Загалом щомісячний фонд заробітної плати становитиме 36,067 тис. грн.

Нагадаємо, будівництво початкової ланки 10-ої школи триває. Нещодавно керівник Броварського районного управління поліції Андрій Астаф’єв повідомив, що за розкрадання в особливо великих розмірах на спорудженні закладу освіти відкрито кримінальне провадження. Ідеться про суму в 90 млн грн. Кваліфікація злочину передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 12 років.

Читайте також

  1. Поліція розслідує розкрадання в особливо великих розмірах на будівництві 10-ої школи
  2. Будівництво молодшої ланки школи № 10 у цифрах: витрати та плани
  3. Нову школу в Броварах будуватиме фірма з цікавим минулим
Поділіться.

Залиште відповідь