Недобудову на Петлюри розбирають по цеглинах. Власники квартир просять про допомогу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

13 червня о 14.00 у Броварській міській раді відбудеться робоча зустріч за участі профільних відділів та управлінь по вивченню ситуації із недобудованим багатоповерховим житловим будинком за адресою Симона Петлюри, 21Б.

Про це на імпровізованій зустрічі з майбутніми власниками квартир під час заходу, присвяченому відкриттю нового приміщення Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія», повідомив секретар міської ради Петро Бабич.

Під час зустрічі на території житлового комплексу «Palladium» (саме там розташоване нове приміщення Центру позашкільного навчання «Камелія») майбутні власники квартир роз’яснили ситуацію, яка відбувається навколо будинку по вулиці Петлюри, 21Б.

У 2006 році ОП «Броварипромжитлобуд» розпочало будівництво багатоповерхового житлового будинку. Згідно підписаних договорів із майбутніми власниками квартир будівництво об’єкту мало завершитися у 2009 році. Щонайменше 120 осіб придбали квартири в цьому будинку, а згідно проекту будівництва в будинку мала б бути всього 301 квартира.

Упродовж 2006-2017 років вищезгаданий проект, як розповіли вкладники коштів, неодноразово змінював власників та забудовників, а з 2014 року будівництво і взагалі заморожене. Станом на 2014 рік зусиллями забудовників зведено 14 поверхів будівлі (із 16 запланованих проектом будівництва) на двох секціях (із трьох запланованих). Серед забудовників власники квартир назвали ТОВ «Північзахідтрансбуд» та ООО «Т-Фактор».

Нині, як розповіли вкладники, об’єкт частково розграбований, а охорона на ньому відсутня. «Ініціативна група, організована ошуканими вкладниками, й досі намагається повернути свої квартири, або хоча б гроші. Ми зверталися до всіх можливих установ, інстанцій, проходили через суди та ходили на зустрічі з власниками об’єкту забудови. Власники, інвестори та забудовники не можуть дійти згоди щодо подальшої долі недобудованого будинку. Цілком можливо, що забудовники просто тягнуть час», — розповіли власники квартир.

Як повідомив секретар міської ради Петро Бабич, нині земля під будинком передана у комунальну власність. Також Бабич повідомив, що зараз тривають переговори про те, щоб на об’єкт призначити охорону. Останню інформацію власники квартир сприйняли з іронією: «Поки ви ведете переговори про охорону, об’єкт рознесуть по шматочках».

Щоправда, потім Петро Бабич зізнався, що міська влада не має жодного впливу на поліцію і змусити її реагувати на факти розкрадання майна вона не може. «Давайте зберемося у вівторок 13 червня разом з юристами міської ради і розберемося в ситуації. Її однозначно потрібно розглядати як проблему на рівні міста», — запевнив секретар БМР.

Поділіться.

Залиште відповідь