Неформальний конкурс. Частина 2. Напрям ЖКГ. «Коней на переправі…»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Частина 1

Сапожко не рекомендуватиме Масленка

Продовжився неформальний конкурс скандалом. До присутніх вийшов четвертий кандидат на посаду заступника міського голови — Володимир Масленко — колишній генеральний директор КП «Служба замовника» та екс-генеральний директор Броварського виробничого управління по експлуатації та ремонту житлового фонду, а нині заступник директора ДП «КП «Маяк».

масленко 2

Володимир Москаленко

Володимир Іванович тільки-но почав представлятися та розповідати про свою програму, як його міський голова Ігор Сапожко відразу ж перебив: «Ви судилися тоді. У Вас залишилися борги з попередніх місць роботи. Я Вас рекомендувати на заступника навіть не буду» (прикметно, що у цей час до зали увійшов колишній голова Броварської міської ради Віктор Антоненко і сів у «президіумі» біля Ігоря Васильовича).

Нємчин говорив. Нємчина мовчала.

Наступним кандидатом на посаду заступника міського голови по напряму ЖКГ розглядали Юрія Нємчина — колишнього провідного інженера з підготовки виробництва в УКБ Броварський завод будівельних конструкцій, колишнього головного спеціаліста КП «Київблагоустрій» та учасника АТО.

нємчин

Юрій Нємчин

Прикметно, що Юрія Миколайовича, на відміну від інших кандидатів, не «завалювали» як на екзаменах. Можливо, з поваги як до учасника АТО, а, можливо, тому, що в т. з. «екзаменаційній комісії» сиділа дружина пана Нємчина пані Тетяна. Лише пані Нілова запитала  що робилося для вирішення проблеми по підтопленню, а також пані Нємчина задала запитання щодо проблеми вивезення сміття та залучення інвесторів щодо цього питання. Відзначимо також, що з боку Віктора Антоненка до кандидата теж не було запитань (цей момент також важливий, оскільки в подальшому Віктор Олександрович просто не давав спуску кандидатам, завалюючи їх питаннями на знання законодавства).

Які будуть висновки по цих та попередніх кандидатах стане відомо пізніше. На сайті сказано, що інформація з’явиться лише через 7 днів, сам міський голова кожному з кандидатів сказав: «Ми Вам зателефонуємо і повідомимо про результат».

Про коней і «красунчика» Малофієнка

Попри те, що з депутатського корпусу раніше звучали тверді позиції — не допускати навіть до неформального конкурсу діючих заступників (на цьому принципово наполягав «Демократичний Альянс»), хід засідання повернувся у таке русло, що спочатку отримав слово для виступу заступник міського голови по напряму ЖКГ Григорій Голубовський, а в подальшому слово мали і Василь Андрєєв, і Лариса Виноградова.

Григорій Павлович розпочав виступ доволі цікаво. Приблизно його слова звучали так: «Всі кандидати хороші, кожен фахівець свого напряму, свого профілю, але в цій сфері роботи потрібно підходити в комплексі». Григорій Павлович похвалив сам себе і натякнув, що краще нього кандидатів немає?

Водночас, Голубовський визнав, що на таку річ, як підшукування собі заміни, добору кадрового резерву, треба зважати. Однак, тут же вже відома читачам «громада» почала наперебій висловлюватися про те, що на заміну повинні прийти лише люди, які виростуть у системі міської ради або виконкому, у структурі міського ЖКГ. «Як можна допустити, щоб прийшли якісь люди з вулиці, незрозуміло звідки і почали тут відразу працювати?», — сказала пані Нілова. І додала: «І взагалі: коней на переправі не міняють!». Парадокс, але останню фразу, принаймні, перші ряди зали підтримали аплодисментами.

Мабуть, перша частина конкурсу так і завершилася б у атмосфері якогось ідолопоклонства, якби у хід не вступила «важка артилерія» справжньої, непідробної громади: у дискусію вступив громадський активіст міста Віктор Малофієнко. Віктор Васильович часто емоційний, імпульсивний і непередбачений на різних заходах, на цьому засіданні був просто «красунчик»!

малофієнко

Віктор Малофієнко

По перше, Віктор Малофієнко сказав: «Тут зібралася стара гвардія, яка просто валить молодих кандидатів! Якщо нові люди не можуть відповісти на ваші запитання, то, шановні заступники, це ваша вина, а не цих людей!».

Далі Віктор Васильович висловив зауваження Голубовському про те, що той, на його переконання, перестав давно уже зважати на думку громади. Завершив Малофієнко свій емоційний спіч словами: «Дайте дорогу молодим!».

По завершенню умовно першої частини конкурсу, слово було надано присутнім депутатам.

Представник «ДемАльянсу» Андрій Саук стояв на позиції, що потрібно дати дорогу новим кадрам, представник «Самопомочі» Андрій Василенко (швидше, мабуть, для того, щоб погасити градус напруги, який був у залі) сказав, що захід важливий з точки зору підбору кадрового резерву (саме після цих слів т. з. «громада перших рядів» заспокоїлася).

василенко

Андрій Василенко

представник «Батьківщини» Борис Дудко зазначив: «Фахівцями не народжуються, а стають» (вочевидь, маючи на увазі, що треба дати шанс новим кадрам), його позицію повністю підтримав представник «Свободи» Олег Шевчук, представник УКРОПу Петро Бабич підтримав ідею щодо кадрового резерву, але сказав, що готовий підтримати кандидатуру Григорія Голубовського.

голубовський

Григорій Голубовський

Завершилася умовно перша частина конкурсу за своєю атмосферою на такій ноті, що, швидше за все на посаді заступника міського голови залишиться Григорій Голубовський. Принаймні, про це зазначив сам міський голова Ігор Сапожко, хоча при цьому додав, що кандидатури Нємчина, Луценка та Короленка розгляне. «Решту кандидатів — ні!», — сказав Сапожко.

Фото — Олексій Комаровський та Facebook.

Поділіться.

Коментарі закриті.