«Нехай Господь благословить тебе і хай дасть тобі мир»: депутат Василенко залишив міську раду

Pinterest LinkedIn Tumblr +

komar

 

 

 

Олексій КОМАРОВСЬКИЙ, кореспондент “Трибуни-Бровари”:

Варто дослухатися… Нам всім і Броварській міській раді, зокрема, дослухатися до того, що сказав депутат Андрій Василенко, складаючи мандат і йдучи з депутатського корпусу.

У своїй заключній промові депутат наголосив, що нагальна ситуація вимагає копіткої праці і, насамперед, — об’єднання.

Справді взяло за душу, за живе, що ця людина:

— подякувала усім: виборцям, журналістам, колегам, команді «Самопомочі», міському голові. Комусь за критику, комусь за чесність, комусь за співпрацю.

— попросила у всіх пробачення, що було дуже зворушливо;

— побажала всім миру. «Нехай Господь благословить тебе і хай дасть тобі мир».

У своїй промові Андрій Василенко нагадав, що партія французькою мовою означає «частина», а латиною — «секта».

«Я не належу до жодної партії, бо не хочу бути двічі сектантом, дехто мене так називає за моє специфічне ставлення до Бога».

І наголосив, що всі присутні в залі є сектантами, бо штучно поділені, належать до якихось партій, але всі повинні об’єднуватися заради майбутнього, заради міста.

Під час виступу депутата у залі панувала тиша. Мабуть, депутати і справді відчули, що відбувається щось незвичайне в їхніх лавах. Складає мандат людина-компроміс, людина-конструктив, людина, до позиції якої дослухалися практично всі політичні сили та партії.

Промову Андрія Василенка депутати зустріли оплесками.

Фракція «Солідарність», розуміючи, що цей крок зважений і невідворотний, заявила, що хоче своїм голосуванням висловити дань поваги, мовляв, депутати не хочуть, щоби Василенко йшов. Депутати фракції при голосуванні «утримались». Це було символічним кроком, даниною поваги і пошани до людини.

Депутат Євген Гредунов звернувся до міського голови з дуже влучними словами:

«Ігорю Васильовичу, це до вас, особисто до вас величезний дзвінок і величезний сигнал — що ви робите щось не так і що йде саме від вас у міській раді щось невірне, що ось такі люди її залишають».

Останній офіційний день свого депутатства, пан Андрій відпрацював яскраво, як і була вся його діяльність — з пропозиціями, конструктивними ідеями, баченням розвитку міста. Зокрема, депутат піддав нещадній критиці побудову проведення бюджетних слухань, коли багато днів обговорювалося як витрачати міський бюджет на 2017 рік і жодної години не було приділено тому, як цей бюджет наповнити.

Затятий боєць «демократичних сил», який допомагав утримувати рівновагу і з про-мерськими силами, пішов з поля бою міськради.

Він дав зрозуміти, що залишається у місті, готовий долучатися до проектів, до різних ініціатив, у нього є своє бачення розвитку Броварів і він хоче бачити можливість їх розвивати.

Видання «Трибуна-Бровари» висловлює надію на швидкий та яскравий привід для публікацій про екс-депутата Андрія Василенка. Щодо його ідей, проектів, бачення розвитку міста, і, зокрема, щодо повернення в активне громадське життя міста Бровари.

Поділіться.

Залиште відповідь