Сьогодні, близько 18 год, неподалік «Терміналу» поліція затримала збоченця, який демонстративно мастурбував. Затриманим виявився 44-річний психічнохворий місцевий мешканець, який кілька днів тому займався подібним на території стадіону між СШ №5 та НВК.

Про те, що біля 5, 10 шкіл та НВК з’явився збоченець, який своїм зовнішнім виглядом та діями бентежить дорослих та лякає дітей, обговорюють у групах Броварів мережі FB не перший день. Містяни припускають, що це навіть не один чоловік, адже поліція нібито затримала одного збоченця, однак наступного дня інший знову з’явився біля шкіл.

Як повідомили журналістам «Трибуни» в Броварському відділі поліції, це один і той самий чоловік, лише змінював одяг. Так, 10 вересня правоохоронці затримали на стадіоні між 5 школою та НВК невідомого, який демонстративно мастурбував. Затриманим виявився 44-річний психічнохворий місцевий мешканець, який перебуває на обліку в психлікарні. На чоловіка правооронці склали адмінпротокол за дрібне хуліганство та передали його під нагляд матері.

Протягом наступного дня правоохоронці обстежували прилеглі до шкіл міста території. Нічого подібного вище описаній ситуації не виявили.

Однак сьогодні, 12 вересня, у поліцію надійшов дзвінок про невідомого збоченця неподалік «Терміналу». Затриманим виявився той самий психічнохворий чоловік, який втік із-під нагляду матері. Наразі правоохоронці підготували листа на ім’я лікаря-психіатра Броварської лікарні та найближчим часом хворого чоловіка під супроводом поліції відправлять у Глевахівський спеціалізований лікувальний заклад.

У Броварському відділі поліції стверджують, що в цьому році в місті це єдиний зафіксований випадок збочення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: