«Непряма лінія» з міським головою

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У середу, 2 березня, міський голова Ігор Сапожко відповідатиме на телефонні дзвінки броварчан. Таке повідомлення розміщено на сторінці міського голови у соцмережі Facebook.

З 10 до 11 години можна буде зателефонувати за номером 5-32-47 та поставити свої запитання очільнику міста.

Звичайно, починання достойне, і спілкування з городянами — це завжди плюс. Дивує інше: чому в наш час «інформаційних технологій» (скайп, стрім, онлайн-чат та ін.) мер використовує звичайний міський телефон? Наприклад, зробити пряму трансляцію на YouTube можна за півгодини. І інформація дійде до більшої кількості броварчан, і не виникатиме питань та сумнівів щодо прозорості та відкритості діалогу.

Ще один спірний момент — логічно, що «пряма лінія» через стаціонарний телефонний зв’язок передбачає аудиторію 50+, але парадокс — повідомляють про захід у Фейсбуці…

Цікавить також питання акредитації журналістів місцевих ЗМІ на цю «пряму лінію». Чи така акредитація передбачена взагалі? Чи все буде скромно, без оприлюднення на широкий загал, по-містечковому? Із бравурним рапортом постфактум, як гарно міський голова поспілкувався з електоратом?

Поділіться.

Коментарі закриті.