Із 24 до 26 серпня українці зможуть відправляти та отримувати посилки через поштомати Нової пошти лише за 1 гривню. Про це повідомили в компанії.
Тариф знижено для поштоматів по всій країні та діє виключно для посилок. Відправка документів за звичайною ціною 45 гривень.
Кожний клієнт може протягом трьох днів відправити та отримати через поштомат необмежену кількість посилок як із інтернет-магазинів, так і від рідних за акційною ціною. Нагадуємо, що в поштомат можна відправити будь-які речі вагою до 20 кг та розміром 40×60×30 см.
Зазвичай вартість відправки з поштомату залежить від того, хто сплачує за доставку посилки: якщо відправник – 35 грн, а якщо отримувач – 50 гривень.
Щоб отримати послугу доставки за 1 гривню, потрібно:
- оформити посилку 24, 25 та 26 серпня через поштомат;
- сплатити за користування поштоматом може як отримувач, так і відправник — через мобільний додаток, через трекінг на сайті або у відділенні, за умови відправки із поштомату або отримання в поштоматі.
ФОТО – Апостроф
Читайте також:
