Нові правила в’їзду в Польщу. На що варто звернути увагу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Із 17-го липня уряд Польщі ввів додаткові вимоги для мандрівників, які летять у країну на літаку. Туристи будуть зобов’язані заповнити карту Traveler Location Card в електронному вигляді, йдеться на сайті уряду Польщі.

Так, для в’їзду потрібно заповнити електронну карту місцезнаходження мандрівника (eKLP). Це міжнародний документ, який запроваджують на випадок епідемічного ризику.

Формуляр можна заповнювати перед подорожжю, під час неї або безпосередньо в аеропорту. Один громадянин може заповнити анкету для кількох людей. Та лише за умови, якщо вони протягом усього часу перебуватимуть разом. Наприклад, якщо це подорож сім’єю.

У карті потрібно вказати:

 • звідки їде людина;
 • номер рейсу;
 • дата прибуття;
 • ім’я та прізвище;
 • документ, що засвідчує особу, або номер PESEL (ідентифікаційний код в Польщі);
 • телефон, адреса електронної пошти;
 • адреси всіх місць, де турист збирається зупинитися протягом перших двох тижнів перебування в Польщі;
 • документ, що підтверджує одужання особи після коронавірусної хвороби, або повну вакцинацію чи негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус.

Також варто залишити телефон, адресу електронної пошти та всіх місць, де людина має намір зупинитися упродовж перших 14 днів перебування в Польщі. До прикладу, готель, сімейний будинок, база відпочинку.

Ви отримаєте підтвердження про заповнення eKLP на електронну адресу, вказану у формах, і можете роздрукувати його або надати працівникам аеропорту на мобільному пристрої (наприклад, телефоні, планшеті).

Карта покликана обмежити швидке поширення коронавірусу, адже дозволить швидко зв’язатися з людьми, які подорожували разом із інфікованим туристом.

ФОТО – Слово і Діло

Читайте також:

 1. COVID-19: Броварська ОТГ отримає вакцину Moderna

 2. COVID-19: в Україні запустили бот із правилами в’їзду в різні країни

 3. Із 1 липня в Україні розпочали тестувати цифрові COVID-сертифікати

 4. Штам «Дельта»: з 25 червня діятимуть обмеження щодо в’їзду в Україну з 4 країн

Поділіться.

Залиште відповідь