Новою очільницею відділу культури Броварів стала Катерина Мелікова

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Відсьогодні, 23 жовтня, на посаду очільника відділу культури Броварської міської ради призначена Катерина Мелікова. Про це під час щопонеділкової оперативної наради оголосив заступник міського голови Григорій Голубовський.

Представлення новопризначеного держслужбовця тривало недовго. «Катерино Володимирівна, ми вам бажаємо успіхів на цій роботі. Думаю, у вас зарано щось питати. Перший робочий день. Починайте працювати, а там будете уже далі доповідать», – привітав Григорій Голубовський.

Нагадаємо, Катерина Мелікова  брала участь у конкурсі на заміщення вакантної посади начальника відділу культури Броварської міської ради ще наприкінці 2016 року. Однак тоді керівне місце отримала Інна Савченко. Згодом нову очільницю відсторонили через скандал із розміщенням на центральній площі міста карти України без Криму і Донбасу та порушенням кримінального провадження за цим фактом.

Як розповіла Катерина Мелікова журналісту «Трибуна – Бровари», нового конкурсу щодо призначення на посаду не проводили. За результатами попереднього змагання пані Катерина отримала ІІ місце та була внесена до державного резерву. Тому, після звільнення Інни Савченко, вона стала новою керівницею відділу культури.

Катерина Мелікова зазначила, що наразі буде знайомитись із роботою підвідомчих закладів, підрозділів, занурюватися в роботу. Про свої плани не розповідає, зауваживши, що зараз про це говорити важко: «Треба спочатку розглянути ситуацію всередині, розібратися з деякими проблемними моментами і побачити картину, як наперед далі діяти».

Довідка: Катерина Мелікова  – переселенка із Донбасу. Обіймала посаду очільниці відділу культури міста Докучаєвська Донецької області. Після переїзду викладала години музики в Броварській музичній школі та ДНЗ «Золотий ключик».

Поділіться.

Залиште відповідь