Новий голова КОДА змінить формат співпраці з міськими головами

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Днями відбулася перша робоча нарада голови Київської обласної держадміністрації Олександра Горгана з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та головами райдержадміністрацій. Про це повідомляє прес-служба КОДА.

У нараді також брали участь перший заступник голови Лев Парцхаладзе, заступник голови — керівник апарату Михайло Царенко, заступник голови Ігор Любко та заступник керівника апарату облдержадміністрації Сергій Карман.

Олександр Горган звернув увагу на низку пріоритетних завдань, що потребують виконання у стислі терміни. Також очільник обласної адміністрації підкреслив необхідність командної роботи, спрямованої на вирішення нагальних проблем, що в останні роки турбують громаду Київщини.

«Відбудеться повне переосмислення формату співпраці як з головами райдержадміністрацій, так і з головами міст обласного значення. Ця зміна формату відбудеться за підсумками особистого знайомства з кожним міським головою і розумінням тих проблем, з якими вони зіштовхуються в своїй щоденній роботі. Київська обласна державна адміністрація переходить в режим забезпечення роботи, офісу управління проектами, в режим компетентного ініціювання програм, які спрямовані на реальне, результативне вирішення проблем Київщини», — підкреслив голова облдержадміністрації.

Перший заступник голови Лев Парцхаладзе у своєму виступі привітав Олександра Горгана від імені усіх присутніх з призначенням на посаду і побажав плідної роботи та досягнення поставлених завдань.

Поділіться.

Залиште відповідь