Новий спортзал, ремонт доріг та амбулаторії, – голова Калинівки про переваги децентралізації

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Калинівці лише цього року витратили понад 6 мільйонів гривень власних коштів на покращення соціальної інфраструктури.

У Будинку культури Калинівки завершується ремонт популярної в районі спортивної зали. Він триває  з минулого року.

«Ми вже на завершальній стадії, – розповідає селищний голова Вадим Булкот. – Причиною затримки стало покриття залу. Але вже зараз можна сміливо стверджувати, що подібного на Броварщині ще не бачили».

Головною родзинкою залу є підлога. У Калинівці вирішили відмовитися від початкового плану – провести реставрацію та відновити дерев’яне покриття. Тут вже поклали спеціальний спортивний паркет, який виготовляється за американо-українською технологією і є на сьогодні найсучаснішим покриттям для таких спортивних об’єктів.

Баскетбольні щити мають електрорегулювання, найближчими днями встановлять футзальні ворота. За необхідністю вони легко «втоплюватимуться» у спеціально відведені місця, аби не заважати проведенню занять з інших видів спорту. Зал також буде обладнаний електронним табло.

Ще минулого року відремонтували душові, роздягальні, допоміжні кабінети, придбали новенький тенісний стіл. Планують відкрити зал до Дня фізкультурника.

Загалом на реставрацію спортзалу Калинівська селища рада виділила 1,3 мільйона гривень.

«Це наша спільна позиція з депутатами – у Калинівці мають бути створені належні умови для активних занять спортом дітей, молоді. Як ви знаєте, у 2017 році ми разом з нашими партнерами відкрили відновлений селищний стадіон, закінчуємо спортзал, у недалекій перспективі встановлення на території стадіону міні-футбольного поля зі штучним покриттям, обладнання волейбольного та баскетбольного майданчиків. У школі фактично з нуля обладнали боксерський зал», – розповідає Вадим Булкот.

Зал боксерського клубу «Калинівський молот» з’явився цього року у занедбаному до цього підвальному приміщенні. Тепер тут є три приміщення – роздягальні, душові, тренажерний зал та зал, де встановлений ринг. Вартість всього комплексу робіт – 1,2 мільйони гривень.

У школі нині триває перший етап заміни системи опалення, на що підуть у 2018-му 1,5 мільйони бюджетних гривень. За рахунок селищної ради ремонтуються кабінети для першокласників. У дитячому садочку ремонтують каналізаційну систему, виділили для цього 120 тисяч гривень.

«Крім цього, ми в кожний такий клас для першачків подаруємо  сучасні телевізори», – повідомляє  селищний голова.

Протягом двох останніх років на території Калинівської селищної ради встановлено вісім сучасних дитячих розважальних комплексів. Чотири з них – у 2018-му, на що пішло трохи більше одного мільйона гривень.

Варто зазначити, що кошти селищного бюджету спрямовувалися й на інші потреби. Зокрема, повністю відремонтоване приміщення медичної амбулаторії, селищна рада встановлює сучасні пластикові вікна у під’їздах багатоквартирних будинків, здійснювався і здійснюється поточний та капітальний ремонт дорожньої мережі. Наприклад, капітальні роботи проводилися у Димитрово, де асфальт шириною у 6 метрів поклали на провулку Залізничному. У Калинівці сучасне тверде покриття з’явилося на вулиці Чернігівській (довжина вулиці складає понад півкілометра, а ширина – 5 метрів). Тільки на ці дві дороги із селищного бюджету направили понад 2,6 млн грн.

«Знаєте, дуже приємно, що у селищної ради зявилися кошти, які можна направляти на розвиток соціальної інфраструктури, – каже Вадим Булкот. – Однозначно – це позитивні наслідки фінансової децентралізації, яку почали проводити у державі з 2015 року. Нас не може не радувати, що тільки цього року у Калинівці зявилися нові сучасні об’єкти – супермаркет та автозаправний комплекс. Це і нові робочі місця, і, зрозуміло, додаткові надходження до нашого бюджету. Сподіваємось також, що нам вдасться довести до логічного завершення створення Калинівської об’єднаної територіальної громади, що дасть нові, і набагато ширші, можливості для подальшого розвитку наших населених пунктів».

Анатолій Гаркуша

Поділіться.

Залиште відповідь