О 10.00 відбудеться засідання з питань бюджету. В якому статусі?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Менше, ніж за півгодини в малій залі Броварської міської ради (ІІ поверх) відбудеться засідання, тема якого буде — питання бюджету на 2016 рік.

Таку інформацію озвучив ще у п’ятницю міський голова Ігор Сапожко на зустрічі з першими номерами партійних ланок депутатського корпусу (нагадаємо — та зустріч була за темою — формат виконкому міської ради).

У якій формі буде сьогоднішнє засідання, стало відомо з інформації, яку оприлюднив у соціальних мережах депутат від «Демократичного Альянсу» Андрій Саук — на електронні скриньки депутатів прийшло повідомлення: в понеділок 14 грудня 2015 року о 10.00 годині в малому залі виконкому відбудеться засідання щодо розгляду проекту бюджету міста на 2016 рік. Але за своїм статусом — що це за засідання — не зрозуміло.

Точно ясно, що це не робоча зустріч прототипу Комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку — така зустріч не планувалася і не анонсувалася.

Якщо бюджетні слухання — то формат має бути зовсім інший, з оголошенням на сайті, з інформуванням громади. Навіть, якщо суто технічне робоче засідання, все одно воно має бути і анонсоване, і відкрите для ЗМІ та громадськості (якщо на території міської ради — то лише так, а якщо дуже хочеться в закритій обстановці — тоді десь треба замовляти ресторан або кафе і там в приватній обстановці проводити засідання). Втім, щодо інформування громади, то тут не звикати — цього міська рада робити ще не навчилася.

У будь-якому випадку, чим більше буде на засіданні представництва ЗМІ, депутатів та громади, тим, мабуть, краще: як не як — питання розгляду проекту бюджету міста на 2016 рік.

Фото — Бажен Левковець.

Поділіться.

Коментарі закриті.