«Обіцянка-цяцянка»: Сапожко не призначив Муратова своїм радником з питань АТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міський голова Ігор Сапожко, проштовхнувши проект про відкриття нової штатної одиниці у виконавчих органах влади — радника з питань АТО — під конкретну людину, призначив на посаду зовсім іншу особу.

Нагадаємо, на 18 сесії міської ради депутати розглянули проект рішення «Про затвердження змін до структури, загальної чисельності виконавчих органів Броварської міської ради Київської області», згідно з яким штат виконкому поповнювався на одну одиницю. Йдеться про посаду «радника міського голови з питань АТО».

На момент голосування даного питання, як запевнив депутатів Ігор Сапожко, єдиним претендентом на цю посаду був голова ГО «Авангард АТО Броварії» Ігор Муратов.

Згідно з рішенням виконкому від 11 грудня 2012 р. про затвердження «Положення про радника міського голови», «…Радники призначаються з числа осіб, які своєю професійною чи громадською діяльністю заслужили авторитет та суспільне визнання, досягли професійних успіхів у відповідній сфері. Склад радників формується міським головою особисто, виходячи з потреби та з урахуванням напрямків роботи виконкому…».

Проте згодом міський голова одноосібно вирішив, що Ігор Муратов йому в радники з питань АТО не підходить і призначив на цю посаду мешканця Броварського району, також учасника АТО Станіслава Мальця.

malets

Станіслав Малець

Крім того, до посадового складу міського Центру допомоги учасникам АТО, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь в АТО ввійшла волонтер Наталія Кривобок (за згодою), вочевидь з поваги до всієї волонтерської спільноти міста.

Тож фактично міський голова підставив депутатів, оскільки вони голосували під конкретну людину.

Ігор МУРАТОВ, керівник ГО «Авангард АТО Броварії»:

— Не здивований маніпуляціями міського голови.

Чому Сапожко ухвалив рішення призначити на посаду радника з питань АТО не мене — коментувати не можу.

Обговорювали з ним зовсім інше, домовлялися про друге, на сесії міської ради говорили про моє прізвище. Чим керується міський голова, призначивши іншого, не знаю.

Ігор Сапожко пообіцяв, що радником з питань АТО буду саме я. Робив це публічно, на сесії. Всі ж пам’ятають: було сказано — окрім кандидатури Муратова нікого не було.

Своє рішення призначити на посаду іншу людину мер пояснив тим, що у мене немає вищої освіти. Але в Положенні, затвердженому ним же, говориться, що на посаду радника з питань АТО вища освіта не потрібна. Так само в Положенні говориться, що проходити перевірку, як на посаду держслужбовця, не потрібно.

Костянтин Кузнєцов (керуючий справами виконкому.прим. Т. Б.) сказав мені, що це лише Програма, а не Положення. Але вона ж затверджена!

Ця ситуація у мене бажання займатися своєю справою не відіб’є. Якщо побратими будуть звертатися за допомогою, буду і далі допомагати.

Водночас мене цікавить — що скажуть депутати? Вони голосували, по суті, за моє ім’я. Цікаво, як вони відреагують? А ще більше цікавить, як своє рішення пояснить їм міський голова? Адже відповідальність за рішення про додавання ще однієї штатної одиниці депутати взяли на себе.

Поділіться.

Залиште відповідь