Обміняти валюту можна і через банкомати

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Із 1 січня 2019 року Національний банк України спростив проведення банками та іншими фінансовими установами операцій з обміну валют, –  зазначено  в прес-релізі на офіційному сайті Нацбанку.

Як зазначено в повідомленні, відтепер банки зможуть оформляти квитанції про валютно-обмінну операцію не лише в паперовій формі, а і в електронному вигляді. Відповідно банки отримають можливість зберігати відповідні документи в електронній формі. Також за згодою клієнта банк матиме можливість не оформляти клієнту паперовий документ.

Щодо інших фінансових установ, відповідно до нових змін, клієнтам не видаватимуть квитанцію про здійснення валютно-обмінних операцій.

Як зазначають у Нацбанку, і банки, і фінансові установи не будуть вимагати підпис клієнта на квитанції або розрахунковому документі РРО (реєстратор розрахункових операцій), якщо сума валютно-обмінної операції буде менша ніж 150 тис. грн.

Наступною зміною є те, що відтепер у банків і фінансових установ є можливість проводити валютно-обмінні операції через платіжні пристрої – банкомати та термінали, за допомогою яких фізичні особи зможуть не тільки продавати, а й купувати готівку іноземної валюти.

Поділіться.

Залиште відповідь