Офіційно: Бабич вступив у повноваження секретаря міської ради

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Депутат Броварської міської Петро Бабич, обраний за списками партії УКРОП, офіційно вступив у повноваження секретаря міської ради. Петро Іванович почав брати участь як офіційна особа у засіданнях виконкому і має змогу голосувати за ті чи інші рішення. Ось і у засіданні виконкому 19 липня депутат брав участь, а потім підтвердив у бесіді з кореспондентом видання «Трибуна-Бровари» інформацію про те, що вступив у повноваження секретаря міської ради.

Відзначимо, що після того, як міська рада одноголосно зняла з посади секретаря міськради Олексія Здоровця, міський голова Ігор Сапожко висунув на цю посаду Петра Бабича, і міська рада більшістю, яка лояльна до мера Броварів, своїм рішенням наприкінці травня його підтримала.

Вступив у повноваження секретаря Петро Бабич не відразу — спочатку змушений був проходити службову перевірку, необхідну при отриманні посади держслужбовця. І ось тепер, у середині липня, представник УКРОПу не просто отримав посаду секретаря, а й повноваження, пов’язані з нею, зокрема, право голосу на виконкомі. Нагадаємо, до органу виконавчої влади, окрім секретаря входять міський голова, керуючий справами виконкому та три заступники міського голови.

Поділіться.

Коментарі закриті.