Оголошено ім’я переможця у конкурсі на посаду голови Київської ОДА

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Конкурс на посаду голови Київської облдержадміністрації, що проводився Комісією з питань вищого корпусу державної служби, виграв Олександр Горган. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Олександр Горган є чинним головою Вишгородської районної державної адміністрації. Він переміг із результатом 18,03 бали, тоді як його найближча суперниця — голова Васильківської райради та дружина радника Віталія Кличка Наталія Баласинович набрала лише 14,02 бали.

Згідно зі стандартною процедурою, конкурсанти складали тести на знання Конституції та законодавства і проходили співбесіди з членами Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

Після узгодження Кабінетом міністрів указ про призначення голови ОДА має підписати Президент України.

Олександр Горган очолює Вишгородську райдержадміністрацію з березня 2015 року. До цього, у 2005–2010 роках був депутатом Вишгородської міської ради IV скликання.

Нагадаємо, голову Київської облдержадміністрації Максима Мельничука 10 вересня було звільнено указом Президента України. Напередодні міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що заступника голови КОДА Ігоря Любка затримали за хабарництво, додавши, що злочин відбувався за погодженням з головою обласної адміністрації.

Поділіться.

Залиште відповідь