Оксана Мельник: «Думаю подати документи на посаду начальника управління освіти»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Днями Броварська міська рада оголосила конкурс на вакантну посаду начальника управління освіти та науки.

Увагу окремих депутатів «демократичних сил» привернули вимоги до конкурсантів.

Так, у соціальних мережах деякі депутати Броварської міської ради висловили припущення, що вимоги до кандидатів виписані під конкретну особу.

«Оголошення про конкурс чітко прописано так, що по-перше, ситуація в освіті повністю консервується, по-друге, особисто я вбачаю у переліку вимог «виписаність» під конкретну особу (класичний «розвод» під час кадрових конкурсів старої влади)», — зазначила один із депутатів «демократичного табору». Прозвучало і конкретне прізвище людини, під яку, на переконання депутатів «демократичних сил», виписаний конкурс — депутат Броварської міської ради, обраний за списками «Єдність» (раніше — член фракції Партії регіонів у міськраді), директор школи №2 Оксана Мельник.

Сама пані Мельник у бесіді з кореспондентом видання «Трибуна-Бровари» зазначила, що думає над тим, аби подати свою кандидатуру на посаду начальника управління освіти і науки.

«Бажаючих на посаду, на мою думку, буде достатня кількість. Я думаю над тим, щоб подати документи, але цього не зробила, оскільки прийому документів ще не було. Я працюю в освіті 29 років», — сказала пані Мельник.

Нагадаємо, що ще у листопаді кандидатура Оксани Мельник розглядалася на посаду секретаря міського голови, але потім «Єдність» і міський голова Ігор Сапожко відмовилися від такої ідеї.

Також на посаду начальника управління освіти претендує Ольга Романенко.

Поділіться.

Коментарі закриті.