Олег Іваненко переплив Босфор зусиллями лише однієї руки

Pinterest LinkedIn Tumblr +

22 липня понад чотири сотні українців та ще дві тисячі людей з різних країн уплав підкорювали протоку Босфор між Європою та Азією у турецькому Стамбулі. Шість із половиною кілометрів треба було подолати щонайбільше за дві години – саме на такий час Босфор закрили для кораблів. 

Серед броварчан, які подолали дистанцію, – політик і параолімпієць Олег Іваненко, МСУМС Сергій Бреус, учасники товариства “Live.Love.swim” (більш ніж 100 учасників) тощо. Про це повідомляє Броварський спортивний портал.

Цей захід щорічно організовує Національний олімпійський комітет Туреччини з 1989 року. Він став світовим брендом, залучаючи щорічно плавців із понад сорока країн.

Але до цього року жодного плавця з такими фізичними ураженнями, як у Олега Іваненка, ще не було. Він став першим, хто проплив 6,5 кілометрів без зупинки з Азії в Європу зусиллями однієї руки, одним біцепсом.

Нагадаємо, минулого року, 28 червня, Олег Іваненко встановив рекорд із тріатлону, який зафіксував представник Національної книги рекордів. Олег за 35 із половиною годин подолав 228 кілометрів, працюючи лише кистями рук.

Редакція «Трибуна Бровари» щиро вітає пана Олега з черговою перемогою і бажає здоров’я та нових  звитяг.

Поділіться.

Залиште відповідь