Олександра Кулика пропонують нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
sportbank [CPS] UA

Лист-пропозицію про нагородження Олександра Кулика на розгляд виконавчого комітету подав гендиректор АТ «Бротеп-ЕКО» М.С. Гришук 21 травня поточного року. На своєму засіданні 26 травня виконком вирішив клопотати перед КОДА про відзначення державною нагородою України – відзнакою Президента, орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня – заслуженого лікаря України, доктора медичних наук, нейрохірурга вищої категорії, лікаря функціональної діагностики Олександра Кулика.

Як вказано в рішенні виконкому, «за вагомий особистий внесок у виконання робіт із ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, у зв’язку з епідемічною ситуацією на території міста Бровари, спричиненою коронавірусом  2019-nCoV».

Орден князя Ярослаава Мудрого  — державна нагорода України для нагородження громадян за видатні заслуги перед Україною в галузі державного будівництва, зміцнення міжнародного авторитету України, розвитку економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров’я, за визначні благодійницьку, гуманістичну та громадську діяльність. Заснований у 1995 році. Орден виготовляється зі срібла з вигравіруваними на зворотньому боці словами «Мудрість, честь, слава».

Нагадаємо, наприкінці березня, коли в Броварах будо зафіксовано перший лабораторно підтверджений випадок COVID-19, Олександр Кулик запропонував створити на території броварської лікарні сортувально- розподільче містечко, у такий спосіб розмежувати пацієнтів лікарні та медперсонал. Згодом очолив Штаб протидії COVID-19.

У броварській лікарні діятимуть нові правила відвідування

Відтак було облаштовано санітарно-пропускні КПП та 4 коридори з необхідними санітарно-протиепідемічними заходами, які дозволили протягом 2 місяців розмежовувати хворих:

  • із підозрою на хворобу COVID-19;
  • соматичними та хірургічними скаргами;
  • медпрацівників лікарні;
  • працівників інфекційного відділення та лікарів станції швидкої допомоги, які могли контактувати з хворими.

COVID-2019: як діє у броварській лікарні сортувально-розподільче містечко (Відео)

У сортувально-розподільчому містечку працювали (і продовжують працювати) медики, АТОвці, охоронці «Комкону», а також волонтери.

Станом на 23 травня, в Броварах хворих на коронавірус зареєстровано 39 осіб, при цьому в Броварському районі – 64 випадки. На офіційній сторінці  «Covid-19 Бровари. Офіційний штаб протидії» вказано, що за майже два місяці роботи медичного містечка ніхто з його працівників, а це 40-46 осіб, на коронавірус не захворів.

Як зазначено в рішенні виконавчого комітету, виконком керувався Указом Президента України «Про порядок представлення до нагородження та вручення державних нагород України» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Відділ персоналу служби забезпечення діяльності Броварської міськради та виконком мають підготувати та направити в КОДА документи на нагородження, визначені чинним законодавством.

Головне фото – Антон Раков

Читайте також:

  1. Близько 6 млн грн – лише початок: виконком схвалив програму захисту населення в умовах епідемії

  2. У броварську лікарню придбали міні-лабораторію для проведення ПЛР-тестування на коронавірус. Відео

  3. Унікальна операція задля життя без болю: у Броварах пораненому АТОвцю вживили помпу. ВІДЕО
  4. Ситуація з «Нодусом» вирішиться упродовж тижня
  5. Чому COVID-19 перший, але не останній – наукове пояснення

Monobank [CPS, API] UA
Поділитись

Про Автора

Leave A Reply