Оновлений Будинок творчості дітей і юнацтва: приміщення від забудовника, обладнання на 2,7 млн — від міста

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У п’ятницю, 16 вересня відбудеться урочисте відкриття Будинку дитячої та юнацької творчості на новому місці.

Броварський Будинок дитячої та юнацької творчості, як комплексний позашкільний освітній заклад, існує вже понад 30 років та працює за чотирма напрямами: художньо-естетичним, туристично-краєзнавчим, науково-технічним та фізкультурно-спортивним. До цього часу БДЮТ знаходився за адресою вул. Марії Лагунової, 17А. Нині ж нове приміщення базуватиметься на вулиці Грушевського, 21А.

Урочисте відкриття нового приміщення та передача ключів від одного із забудовників планується на 15.00.

Нагадаємо, що Броварська міська рада на 17 черговій сесії, розглянувши подання управління освіти і науки, внесла до програми «Позашкільна освіта» зміни, за якими виділила кошти на придбання меблів та обладнання для нового приміщення Будинку дитячої та юнацької творчості на суму в 2,74 млн грн.

У пояснювальній записці до проекту повідомлялося, що сума 2,74 млн грн на придбання меблів та обладнання для нового приміщення включає по загальному фонду 400 тисяч гривень, а по бюджету розвитку (для технічного забезпечення концертної зали, музична апаратура для озвучування на відкритих майданчиках, технічне забезпечення навчальних кабінетів, обладнання та меблі) — 2,348 млн грн. Про такі суми на бюджетній комісії, що передувала 17-й сесії міської ради, доповідаючи про проект, повідомила заступник начальника управління освіти і науки Тамара Стельмах.

Між іншим, тоді депутати — члени бюджетної комісії — наголосили на тому, що кошти у розмірі майже 3 млн грн виділяються без кошторису з уточнюючими даними, на що саме вони будуть направлені. У відповіді виданню «Трибуна-Бровари» міський голова Ігор Сапожко також повідомив, що конкретний список необхідного обладнання та меблів для БЮДТ у стадії створення. Тобто кошти виділяються, а під які конкретно закупівлі — не відомо. Депутатів продовжують ставити у «незручне становище» — не проголосували за виділення коштів — не піклуються про дітей, проголосували — «співучасники дерибану», як часто коментують броварчани у соцмережах.

Як розповіла директор Будинку дитячої та юнацької творчості Валентина Павлюченко, чисельність дітей у центрі постійно зростає, і в затісному приміщенні, яке знаходилося на базі ДНЗ «Оленка», діти вже просто задихалися. До того ж в приміщенні по вул. Марії Лагунової не було актового залу. При цьому площа старого приміщення складає 2980 кв. м., тоді як нового — 2613 кв. м., тобто майже на 400 кв. м. менше, але тепер не буде різних підсобних приміщень.

velychenko

Валентина Павличенко

Також у новому приміщенні буде велика концертна зала, яку планують облаштувати сучасною музичною технікою. За словами пані Павлюченко, це дуже важливий момент, оскільки в БЮДТ працює понад 30 творчих колективів.

Програма відкриття — майже 60 концертно-святкових номерів.

Поділіться.

Залиште відповідь