Онищенку шукають заміну

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На посаду начальника управління освіти і науки Броварської міської ради оголошено конкурс. Про це інформує офіційний сайт головної сторінки міста.

Нагадаємо, що на адресу тепер уже колишнього начальника управління Володимира Онищенка спочатку посипалася критика за неякісно, на переконання депутатів, підготовлені окремі навчальні програми. Спочатку Володимир Іванович заявив, що не збирається звільнятися з посади, потім зазначив, що якщо йому висловлять недовіру, то свою відставку він сприйме як належне. А вже за кілька днів під час одного із заходів у міськраді зі своєю програмою виступила один із претендентів на цю посаду — кандидат економічних наук та доцент кафедри фінансового аналізу і контролю в Київському національному торговельно-економічному університеті — Ольга Романенко.

Щоправда, залишалося невідомо — яка ж офіційна причина відставки Володимира Онищенка — недовіра, стан здоров’я, власне бажання чи що інше. Ледве вдалося дізнатися, що Онищенко залишив посаду за власним бажанням. Хоча виглядало це, швидше, як своєчасний відхід, аби не звітуватися за свою роботу перед депутатами, оскільки обранці висловлювали подібне бажання, а сам посадовець про свою роботу так і не відзвітувався.

Зазначимо лише, що якби міський голова вчасно інформував громадськість про кадрові зміни, то у журналістів не було б потреби задавати питань під час сесій, а сам Ігор Васильович не витрачав би енергії на те, щоб робити зауваження «коли журналісту задавати питання».

Вимоги до кандидата на вакантну посаду:

— громадянин України;

— освіта повна вища педагогічна;

— вільне володіння державною мовою;

— стаж роботи на керівних посадах в державній службі не менше 3-х років, або за фахом на керівних посадах в навчальних закладах – не менше 5-ти років;

— знання ПК не нижче рівня користувача;

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, як інформує сайт міськради, надається сектором кадрової роботи та нагород виконавчого комітету Броварської міської ради.

У соціальних мережах депутати «демократичних сил» та громадські активісти наголошують на проведенні відкритого конкурсу з винесенням кандидатур на громадське обговорення.

Поділіться.

Коментарі закриті.