Опалювальний сезон: чому немає тепла в оселях частини броварчан?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Опалювальний сезон для населення розпочався в Броварах із 24 жовтня, але і через тиждень частина містян залишаються в холодних квартирах, хоча за вікном уже «мінусова» температура. Чому так трапилося  і яка загалом ситуація із теплом у Броварах  розповів головний інженер КП «Броваритепловодоенергія»  Олександр Скочелас.

За інформацією головного інженера, 24 жовтня КП підключило до опалення 80% будинків міста. Протягом наступних 3 днів стало теплішати в інших 20% осель. Однак аварія на трубопроводі на Незалежності, 16 (біля профтехліцею) та на Воїнів Афганців стала причиною того, що у частині будинків у систему потрапило повітря, відтак опалення в цих будинках функціонує не якісно, пояснює Олександр Скочелас.

Читайте також: Аварія: без води й опалення залишилась низка будинків на Масиві

Олександр Скочелас

Олександр Скочелас

Зокрема, мова про будинки на вулиці Воїнів Афганців, С. Петлюри. Як стверджує головний інженер КП, 31 жовтня теплоносії  вже належно працюють у 99% будинків на вул. С. Петлюри. Зокрема, №13,13-А, 15, 15-А, 23-Б. Однак частина будинків на вул. Воїнів Афганців так і залишається без тепла.

теплопостачання

Вул. Воїнів Афганців, 11

теплопостачання

Вул. Незалежності

За словами головного інженера КП, у міжопалювальний період комунальники «Броваритепловодоенергія» проводять гідропромивання та випробування трубопроводів і «ставлять будинки під тиск». Та якщо раніше до підвалів будинків із загальнобудинковим лічильникам мали доступ тільки тепловики та представники житлових контор, які обслуговують ці будинки, то тепер мешканцям із метою економії коштів за тепло дозволили самотужки регулювати постачання теплоносія. Відтак, стверджує Олександр Скочелас,  у міжопалювальний період громадяни у підвалах будинків перекривають «стояки» та зливають воду, повітря потрапляє у теплоносії, тож частина таких будинків у опалювальний сезон залишається без належного теплопостачання.

Тому комунальник пропонує визначити в будинку одну особу, яка  матиме доступ у підвал, відповідатиме за регулювання подачі тепла та погоджуватиме  його «прикручування» із усіма мешканцями будинку. Також головний інженер наголошує: якщо мешканці багатоповерхівок  із загальнобудинковим лічильником виявлять випадки використання тепла для підігріву сусідами підлоги, то обов’язково мають повідомити у КП про крадіжку. Інакше за такий комфорт сусідів доведеться розплачуватися всім мешканцям будинку.

Позаяк тепломережі не нові, тож аварійні ситуації трапилися в Броварах не лише на Незалежності та Воїнів Афганців. Так, тріснули труби на вул. Гагаріна, 26 та 29 , Сєдова, 7;  Олімпійській, 3; Незалежності, 32; Грушевського, 13-А та Лесі Українки, 12. І це лише перелік  найбільших аварії станом на 31 жовтня.

Як повідомив головний інженер, наразі в цілодобовому режимі в місті працюють аварійні бригади та 5 дільниць. Але значно бракує спеціалістів. Так, на 4-ій дільниці 92 будинки обслуговують лише 4 слюсарі. Та пропри всі складнощі до кінця тижня комунальники «закриють» усі проблемні місця, пообіцяв Олександр Скочелас.

 «Люди, в яких тепло з’явилося не вчасно, можуть звертатися в КП «Броваритепловодоенергія» із письмовою заявою про перерахунок коштів у зв’язку з неякісним наданням послуг, – зазначив Олександр Скочелас. На кожній дільниці у нас є майстер, який знає проблеми в кожному будинку, тож він і перевірить правдивість заяв».

Фото – Антон Раков

Читайте також: 

  1. Дитсадки “Віночок” і “Малятко” 17 жовтня все ще залишаються без опалення, хоча тепло мали підключити 1 жовтня (Відео)

  2. Тарифи на гарячу воду й опалення у Броварах суттєво зростуть

Поділитись

Про Автора

Броварчанка, журналіст "Трибуна-Бровари"

Leave A Reply