Опалювальний сезон «на носі»: які документи потрібні для оформлення субсидії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
sportbank [CPS] UA

У зв’язку з наближенням опалювального періоду 2019-2020 років та з метою зменшення напруги під час масового звернення громадян за наданням субсидії, броварське управління соціального захисту населення нагадує мешканцям міста про право та порядок подання документів на її призначення:

  • Субсидія призначається одному з членів домогосподарства та розраховується на всіх членів домогосподарства. Під час призначення житлової субсидії враховуються також доходи членів сім’ї особи із складу домогосподарства у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства. При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються.
  • Для призначення житлової субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає до управління соціального захисту населення відповідну заяву та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.  Дані заява та декларація можуть бути надіслані поштою або в електронній формі.
  • Продовження виплати житлової субсидії на наступний сезон для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому сезоні, здійснюється управлінням соціального захисту населення в автоматичному режимі. 
  • Виняток становлять домогосподарства, у складі яких є внутрішньо переміщені особи; особи, які орендують житлове приміщення; у складі яких кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб менша, ніж кількість зареєстрованих осіб; у складі яких є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менше мінімальної заробітної плати. Такими одержувачами субсидії повторно подаються заява та відповідна декларація.
  • Громадянам, які одержували житлову субсидію у попередньому опалювальному сезоні, така субсидія на наступний строк призначається у грошовій готівковій формі.
  • За первинними зверненнями (та у разі перерви в наданні субсидії) житлова субсидія надається громадянам у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів АТ «Ощадбанк».

Прийом документів проводиться щоденно: понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця – з 8.00 до 15.45, без перерви на обід за адресою: вул. Гагаріна, 18, кім. 101, 105, 108.

Існує можливість попереднього запису на прийом, як в управлінні, так і за телефоном 4-61-73.

Працює дві телефонні «гарячі лінії»: 4-61-73, 6-29-37.

Monobank [CPS, API] UA
Поділитись

Про Автора

Leave A Reply