Оперативно про коронавірус: сповіщення від МОЗ тепер і у Viber

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міністерство охорони здоров’я України розширює майданчики комунікації та створює офіційну Viber-спільноту «Коронавірус_інфо», де буде публікувати актуальну й достовірну інформацію про ситуацію щодо поширення коронавірусу в країні. Про це йдется в повідомленні відомства на офіційному сайті МОЗ.

Майданчик авторизований компанією Rakuten Viber. Через месенджер будуть розсилатися in-app сповіщення всім зареєстрованим в Україні користувачам. Щоб долучитися до спільноти, необхідно перейти за посиланням https://vb.me/covid19, вказують у МОЗ.

Міністерство планує публікувати останні новини та дані про коронавірус в Україні, кількість випадків зараження, а також розповідатиме про запобіжні заходи, яких варто дотримуватися у період карантину. Це – єдина верифікована і підтверджена спільнота МОЗ у Viber.

Офіційна інформація також публікується тут:

У МОЗ також публікують номери гарячих ліній телефонів, за якими можна дізнатися інформацію про коронавірус.

коронавірус

Станом на 21 березня в України встановили 41 випадок зараження коронавірусом, з яких 3 – у столиці, ще 3 – на Київщині. Найбільше корона вірусна інфекція лютує на Буковині. У країні запроваджено суворий карантин.

Зображення – Reuters

Читайте також:

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply