Оплату за тепло для будинків без лічильників нараховуватимуть по-новому

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Кабінет міністрів України змінив формулу розрахунку оплати за теплопостачання для будинків без лічильників. Зміни мають забезпечити об’єктивні умови нарахування за теплопостачання споживачам, які не мають у будинках лічильників, зважаючи на температуру зовнішнього повітря та фактичний період користування послугою, повідомляє УНІАН.

У Кабміні зазначають, що зміни, внесені постановою Уряду, сприятимуть справедливому перерозподілу плати за тепло між місяцями опалювального сезону. Відповідно, у теплий місяць сума розрахунку буде меншою, у холодний — більшою.

Ухвалення рішення дозволить уникнути неоднозначного трактування норм підприємствами-виробниками чи виконавцями послуг з централізованого опалення, яке призводить до невідповідності нарахованої плати змінам температури зовнішнього повітря протягом місяця, підкреслюється в повідомленні.

Зазначимо, за останні кілька років подорожчали практично всі комунальні послуги — опалення, електрика, газ, гаряча та холодна вода. Але 2017 року українці отримали платіжки з рекордними сумами. За прогнозами експертів, через нові нормативи споживання газу для опалення у сезоні-2017/2018 за тепло доведеться платити більше.

Поділіться.

Залиште відповідь