Опонентом Різаненка на наступних парламентських виборах може бути Сапожко, — Гредунов

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Голова фракції «Солідарність» Євген Гредунов вважає, що вже зараз почалася брудна кампанія з прицілом на осінні можливі парламентські вибори.

Пограбування офісу підприємства «Бровари-Вторма» — це тиск на депутатський корпус та спроба певного реваншу. Про це 30 березня на прес-конференції депутатської фракції «Солідарність» заявив її голова Євген Гредунов.

«З одного боку ми маємо спробу монополізувати владу, а з другого — спробу готуватися до наступних виборів», — сказав під час виступу голова фракції «Солідарність».

За словами кандидата на посаду міського голови на місцевих виборах-2015, восени можуть бути парламентські вибори, і тоді опонентом на них чинного народного депутата України Павла Різаненка може стати нинішній міський голова Ігор Сапожко.

«Різаненко не влаштовує певні сили, які є у нашому місті, і його хочуть змістити. І хоч я не пророк, але вважаю, що є велика вірогідність того, що опонентом Різаненка по виборчому округу до Верховної Ради буде Ігор Васильович Сапожко», — сказав Гредунов.

На переконання депутата, останні події вказують на правдивість його припущення: з’являються, за його словами, засоби масової інформації, які працюють проти Різаненка, проти активних депутатів, що виступають за відкритість та проти розкрадання майна, що належить місту.

«Через такі ЗМІ йде активна кампанія. Подивіться хоча б на листівки, якими обклеєний, наприклад, район Торгмаш. Ігор Васильович сказав, що обклеїть усі стовпи фотографіями депутатів, які, за його словами, не хочуть міст на Торгмаш. Чи він це зробив — не стверджую, але ці листівки розклеєні на кожному стовпі», — зазначив депутат.

 

Поділіться.

Коментарі закриті.