Стало відомо, що можна робити на День міста та що, за проханням міського голови, робити небажано

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На офіційному порталі Броварської міськради опубліковано повний перелік заходів, присвячених Дню міста, який відзначається у цю суботу, 17 вересня.

Що ж броварчани побачать у цей святковий день, які видовища та мистецькі заходи варто відвідати?

16 вересня

О 10 годині в басейні «Купава» відбудуться змагання з плавання серед дітей.

Цього ж дня у міському культурному центрі «Прометей» — концерт для ветеранів війни та праці «Дорогі мої батьки». Початок об 11 годині.

О 15 годині Будинок дитячої та юнацької творчості гостинно запрошує на відкриття свого нового приміщення по вул. Грушевського, 21А.

У культурному центрі «Прометей» відбудеться сучасна танцювальна вистава «ТЕСТUМ» мистецького проекту представників сірійської національної меншини. Виконавці — танцювальна студія «МІХВАР». Початок вистави о 18.00.

17 вересня

З 8 години ранку в центрі міста — святковий ярмарок промислових та продовольчих товарів.

О 9.30 у парку культури та відпочинку «Перемога» — фестиваль «Baby boom fest».

У Броварському лісництві о 10 годині відбудуться велоперегони крос-кантрі (МТБ) «Броварські дюни».

Також на 10 годину заплановано турнір з футболу серед ветеранів на стадіоні ЗОШ № 9 та турнір з боксу серед юнаків у Залі боксу по вул. Ярослава Мудрого, 55А.

У парку «Перемога» з 11 до 19 години триватиме виставка собак усіх порід.

Із 12 до 15 години на літній естраді парку «Перемога» виступатимуть народні художні колективи, а з 15 до 17 години — творчі колективи ГО «Духовність». З 17 і до 19 години сценічний майданчик перейде у розпорядження молодих естрадних виконавців та гуртів, що продемонструють мешканцям Броварів своє мистецтво.

Однією з найбільших цікавинок святкового дня має стати флешмоб «Небесний ліхтарик свободи», який відбудеться 17 вересня о 22 годині у парку «Перемога» біля фонтану. Учасникам будуть роздані небесні ліхтарики, які вони випустять у броварське вечірнє небо.

Міський голова Ігор Сапожко звернувся до кореспондента «Трибуни-Бровари» з проханням проінформувати громаду про те, що такі заходи, як запалювання небесних ліхтариків ввечері, краще перенести з парку в інше місце. За словами Ігоря Васильовича, в центрі парку буде стояти для зручності багато валиків із соломи, на яких можна буде сидіти. Отож, дивовижний захід із запалюванням ліхтарів може бути вогненебезпечним.

Поділіться.

Залиште відповідь