Ордер на службову квартиру та сертифікати на земельні ділянки: вітання броварських правоохоронців із Днем Нацполіції України

Pinterest LinkedIn Tumblr +

4 липня своє професійне свято відзначають поліцейські України. Напередодні свята броварських правоохоронців  привітало керівництво міста, району, РДА, ветеранської організації ОВС, а також керівники підприємств.

Після Революції Гідності в українському суспільстві виникла нагальна потреба у реформуванні правоохоронної системи. 2 липня 2015 р. Верховна Рада ухвалила закон “Про Національну поліцію”. 4 липня на Софійській площі в Києві присягу на вірність Україні склали перші співробітники нової поліції. Ними стали патрульні поліцейські.

Присутні гості говорили місцевим правоохоронцям подячні та надихаючі слова. На знак вдячності та в якості підтримки привітали кращих із кращих поліціянтів почесними грамотами, подяками та цінними подарунками від міста, райради та РДА.

Серед найцінніших – від РДА сертифікати на земельні ділянки на території Пухівської сільської ради під індивідуальне дачне будівництво для Сергія Гончарюка, Олександра Вишкоріза та Євгена Полончука. А також ордер на службову двокімнатну квартиру для молодої сім’ї правоохоронців – Оксани Левкович та Антона Локтя від керівництва міста.

Відділ поліції поповнився новими ноутбуками від підприємств «Технерготрейд» та «Київгума», принтерами  від райради та РДА.

Цього дня, в 5 річницю створення Національної поліції України, наказом ГУ Нацполіції Київської області присвоєно чергові спеціальні звання двом правоохоронцям Броварського відділу поліції, від Головного слідчого управління слідчі та інспектори-криміналісти отримали подяки.

Серед нагороджених відзнакою РДА – і Олег Петренко, який очолює Броварський відділ поліції останні 5 місяців. За короткий час Олег Григорович зміг згуртувати молодий колектив, налагодити комунікацію з населенням, а робота Броварського відділу поліції стала чи не найвідкритішою за останні 5 років.

[rl_gallery id=”75686″]

Поділіться.

Залиште відповідь