Оренда землі на Симоненка на рік складала 30 тисяч. Депутати заговорили про розірвання угоди із забудовником

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Активісти громадської ініціативи «СТОП будівництву на Симоненка-Чорновола» виклали в соцмережі офіційну відповідь виконавчого комітету за підписом міського голови Ігоря Сапожка на запит щодо суми орендної плати від ПП «Делавер» за земельну ділянку територіальній громаді міста Бровари на вулиці Симоненка, де нині триває боротьба проти знищення зелених насаджень. Повна сума орендної плати, з урахуванням десяти місяців 2016 року склала 490 тисяч гривень.

vidpovid-1 vidpovid-2

«Трибуна-Бровари» звернулася до депутатів, які є членами комісії з земельних питань із запитаннями:

  • Чи адекватна сума орендної сплати на рік?
  • Якщо загальна сума оренди за 8 років складає близько 500 тисяч гривень, чи може компенсація забудовнику у випадку розірвання угоди з ним угоди варіюватися в межах такої суми.

 Володимир ОПАЛЬКО, «Солідарність»:

— Якщо компенсації будуть вимагатися через суд, забудовник буде говорити про втрачену комерційну вигоду, тому там будуть не 400 тисяч, а мільйони.

опалько

Зловживань немає, згідно із законодавством при оцінці земельної ділянки проводиться незалежна експертиза, тож нижче нормативної грошової оцінки вони не можуть дати. Але виникає запитання: коли кричать — витрачені мільйони, то де ці мільйони?

Ці земельні ділянки нічого місту не приносять, крім болячки на голову…

Андрій ВАСИЛЕНКО, «Самопоміч»:

— Не готовий казати предметно, оскільки ще не бачив цієї інформації. Коли нам озвучували суму компенсації, нас лякали десятками мільйонів.

Якщо йтиметься про компенсацію саме в межах 400 тисяч, то тут і думати немає про що.

василенко

Сума, звичайно, неадекватна, якщо за ці роки було сплачено всього близько 400 тисяч, це надзвичайно мало. Простіше розірвати угоду з забудовником, виплатити тих 400 тисяч, провести ділянку через земельний аукціон і заробити на цьому мільйонів сорок.

Поділіться.

Залиште відповідь