Останній дзвоник: як це було в броварській 10-ій школі. ФОТОРЕПОРТАЖ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У броварських школах свято Останнього дзвоника відбулося традиційно в останню п’ятницю весни – 24 травня. Як саме це було в ЗОШ №10 зафіксував  фотограф «Трибуни Броварів» Микола Кожемяко.

Останній дзвоник для усіх випускників в Україні продзвенів сьогодні, 24 травня. Не стали виключенням і Бровари. Лише в гімназії  ім. С. Олійника свято Останнього дзвоника  відбудеться завтра, 25 травня.

Як повідомили в броварському управлінні освіти, цьогоріч школу закінчили 1113  дев’ятикласників (1038 – у 2018 році)  та 465 одинадцятикласників (458 – минулого року). У новому навчальному році школи поповняться 1800-ма першокласниками.

З понеділка, 27 травня, у 9-класників розпочнеться державна підсумкова атестація (ДПА). А у випускників сесія ЗНО вже стартувала: 21 травня відбулося перше тестування з математики. Наступне – 23 травня з української мови.

Лише після закінчення ЗНО та отримання його результатів випускники зможуть розпрощатися зі школою. Офіційної та чіткої дати святкування  випускного в Україні немає. Обрати можна будь-яку дату, починаючи з 24 травня і до кінця червня. Дати останнього дзвоника і випускного навіть можна поєднати. У Броварах вирішили цього не робити і свята розділили. Тож  останній дзвоник  продзвенів 24 травня, а випускний для 11-класників відбудеться у понеділок,  27 червня о 17 год на майдані Свободи. Дев’ятикласники  прощатимуться зі школою 14 червня.

Безпосередньо у 10 школі випускниками стануть 136 дев’ятиласників та 42 одинадцятикласники. Саме учні ЗОШ №10 цього року перемогли у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»), яка відбувалася в Броварах за участі 10 місцевих закладів освіти.  Перше  місце виборов рій «Серце патріота» із 10 школи. Це була перевірка знань школярів із військової  підготовки, географії, історії, медицини та практичних навичок. А вчора, 23 травня, учні цієї ж школи здобули чергову перемогу в змаганнях із пожежно-прикладного спорту, які відбулися на базі стадіону училища фізичної культури. Сьогодні біля стін 10-ої школи для близько 2 тис. учнів продзвенів останній дзвоник, який сповістив про закінчення навчального року.

Директорка школи Надія Боліла (посередині)

 Фото – Миколи Кожемяки

Поділитись

Про Автора

Броварчанка, журналіст "Трибуна-Бровари"

Leave A Reply