«Останнє китайське попередження»: за побори в школах на миючі засоби звільнятимуть директорів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Тема відсутності коштів на миючі засоби у навчальних закладах міста Бровари стала однією з гострих, що обговорювалися під час оперативної наради виконавчих служб міськради.

Як розповів міський голова Ігор Сапожко, 20 січня в управлінні освіти і науки Броварської міської ради відбулася нарада керівників навчальних закладів міста, під час якої, зокрема, піднімалося і це питання. А саме: знову батьки дітей скаржаться, що у школах і дитсадках немає миючих засобів і керівники закладів збирають з них кошти.

«Ми зробили останнє китайське попередження щодо ситуації, коли з батьків вимагають кошти. Якщо ще раз почуємо від батьків, що хтось збирає кошти на миючі засоби, будемо таких керівників звільняти. Має бути план від управління освіти щодо закупівель миючих засобів поквартально», — заявив Сапожко.

Присутня на засіданні заступник начальника управління освіти Тамара Стельмах повідомила, що в середу 25 січня планується розширена нарада, на якій будуть представлені плани закупівель на 2017 рік.

Тамара Стельмах

Нагадаємо, що цю проблему піднімала вже неодноразово Громадська рада при управлінні освіти.

На 2017 рік депутати Броварської міської ради на черговій сесії 22 грудня заклали кошти з міського бюджету на заходи та потреби програм «Дошкільна освіта» та «Загальна середня освіта», щоправда, в додатках до рішень конкретно ці статті видатків не вказані.

В управлінні освіти пообіцяли надати точні цифри на миючі засоби для навчальних закладів на 2017 рік вже найближчими днями.

 

Поділіться.

1 коментар

  1. Сон Це на

    ” будуть представлені плани закупівель на 2017 рік.”… Нічого, що до кінця 2017 року залишилось 10 днів… а вони тільки плани будуть представляти))))))))))))))

Залиште відповідь