П’яний чоловік виліз на дах дитячої лікарні із малолітніми дітьми

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Чоловік у стані алкогольного сп’яніння з двома маленькими синами тривалий час перебував на даху дитячої лікарні і відмовлявся спускатися, повідомляє Броварське управління ДСНС.

«20 лютого о 17:57 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення від охорони дитячої лікарні про те, що в м.Бровари по вулиці Ярослава Мудрогго, 47 на даху двоповерхової будівлі дитячої лікарні знаходяться дві дитини та чоловік, які довгий час перебувають там та не хочуть спускатися», – йдеться в повідомленні.

На місце виклику було направлено бригаду відділення 56-ї Державної пожежно-рятувальної частини м.Бровари та автодрабину.

На місці виклику з’ясувалося, що правопорушник – Шевченко Артем Володимирович (1972 року народження) – у нетверезому стані піднявся на дах двоповерхової будівлі дитячої лікарні разом з малолітніми дітьми – Шевченком Іллею Артемовичем та Шевченком Ярославом Артемовичем 2014 року народження (близнюки).

Зі слів охорони дитячої лікарні, що вже перебувала на даху і тримала чоловіка за руки, було встановлено, що чоловік з невідомих причин заліз на дах будівлі і підводив дітей на край даху.

«Швидкими та правильними діями рятувальників було встановлено автодрабину та врятовано даного лихо-батька та двох хлопчиків. Зі слів свідків було встановлено, що Артем Володимирович вже напідпитку забрав приблизно о 16 год. 00 хв. дітей із садочку. Потім вирішив «побавитися» з двома дітьми на даху будівлі дитячої лікарні, хоча при наданні усних пояснень сказав, що один із синів сам заліз на дах, а він ще з одним сином його поліз рятувати», – пояснюють рятувальники.

З метою недопущення ще однієї небезпечної ситуації чоловіка вмовили пройти разом з дітьми до прийомного покою для обстеження дітей. Хлопчики були мокрі, голодні й дуже змерзли. Працівники Броварської дитячої лікарні надали професійну допомогу дітям, а до горе-батька поліція «прийняла відповідне рішення».

Поділіться.

Залиште відповідь