Пайові внески за рахунок міста: депутати не поступилися забудовнику

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Депутати Броварської міської ради не пропустили проект рішення, де говориться про те, що на баланс місту нібито безкоштовно передаються від забудовника ЖБК «Ярославський» мережі напірного колектору господарчо-побутової каналізації, а насправді, як виявляється, вартість цього проекту — 2,2 мільйони гривень — буде враховано як пайовий внесок.

Міський голова Ігор Сапожко та керівництво юридичного відділу міської ради апелювали до закону, що якщо каналізаційні мережі не є внутрішньоквартальними, а вуличними, то обов’язково їх вартість потрібно вносити в рахунок інвестиційного навантаження.

Обурені тим, що по факту ЖБК «Ярославський» сплатив у бюджет міста 5 тисяч гривень, депутати фракцій «Солідарності» та «Самопомочі», зокрема, Леонід Черепейнік та Андрій Василенко наполягли на тому, що в діючому вигляді підтримувати проект не можна.

Депутати домоглися того, щоб відправити проект на доопрацювання.

Довідка

Пайова участь є важливим чинником розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту. Статтею 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» передбачено, що замовник, котрий має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ взяти участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.

Пайова участь у розвиток інфраструктури полягає у перерахуванні замовником коштів до відповідного місцевого бюджету до прийняття об’єкту в експлуатацію.

Поділіться.

Залиште відповідь