«Паперове» голосування на п’ятдесят питань: Сапожко не приховує, що сесія триватиме кілька днів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Завтра, 10 березня, у малій залі міськвиконкому о 10.00 годині почнеться засідання VIII чергової сесії Броварської міськради.

Нагадаємо, що на депутатський розгляд буде винесено 51 питання. Зокрема, депутати обговорюватимуть фінансування Броварської ЦРЛ, заохочення її працівників, зміни у міському бюджеті, реконструкцію інженерних мереж, затвердження програми інклюзивної освіти, реконструкцію вулиць та шляхів та інше.

Відзначимо, що на сьогоднішній погоджувальній раді, яка традиційно передує сесії, міський голова Ігор Сапожко навіть не приховував, що сесія може бути «розбита» на кілька днів, оскільки електронної системи поіменного голосування так і не впроваджено, тож депутати, як і на попередній сесії,  будуть голосувати «паперовим» методом, тобто розписуючись на спеціальних протоколах. На попередній сесії голосування «лише» по шести питаннях зайняло понад шість годин.

Також міський голова Ігор Сапожко заявив: вся відповідальність за відсутність системи поіменного голосування, лежить безпосередньо на ньому. Цікаво лише — в чому проявлятиметься ця відповідальність. Принаймні, міський голова говорив про це з якоюсь легкою іронічною посмішкою.

Очікується, що на сесії не будуть розглядатися питання про внесення змін до «Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру у м. Бровари на 2014-2017 роки та про погодження переліку об’єктів, що перебувають у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району, а також кілька пунктів «земельних» питань, оскільки вони не були рекомендовані профільними комісіями до затвердження. Остання тема — земельних питань в контексті МАФів — викликала гарячі дискусії серед депутатів, які виступили за те, що підхід до усіх підприємців (лояльний чи ні) має бути однаковим і не вибірковим.

Поділіться.

Коментарі закриті.