Парк «Перемога» – об’єкт під охороною?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Парк «Перемога» – одне з найбільш відвідуваних місць відпочинку в місті Бровари. При цьому працівники КП «Бровари-Благоустрій» намагаються підтримувати чистоту і порядок, проте нерідко їхні зусилля зводяться нанівець через діяльність або бездіяльність певних осіб.

Останнім часом центральне місце відпочинку броварчан відзначилось ланцюжком крадіжок. Звичайно, що випадки «приватизації» того, що «погано» лежить швидше є закономірністю для громадських місць, проте крадіжок таких масштабів як нині – годі було й уявити.

«Щоразу після вихідних нам доводиться вивозити близько 20 контейнерів сміття з парків. До того ж вночі здійснюються крадіжки майна: за останній час із електрощитових двічі вирізали кабелі», — зазначав раніше Андрій Василенко.

З останніх подій – крадіжка 4-х ліхтарів з мережі опор. Хто ж відповідає за парк?

Вагомий неофіційний внесок роблять активісти, члени виконавчих служб та прості городяни, які вже брали участь в озелененні території парку, чистці водойми і т.д.

Загалом парком «Перемога» опікуються:

  1. Балансоутримувач КП «Бровари-Благоустрій» – у межах своїх функціональних зобов’язань;
  2. Представники спецвідділу контролю за станом благоустрою;
  3. Представники закону – поліцейські – в межах своїх повноважень та за викликом;
  4. Програма по відеоспростереженню «Безпечне місто», покликана сприяти покращенню ситуації, але це ще проект, який перебуває на стадії реалізації;
  5. Патрулі громадських формувань міста – в рамках підтримки яких в січні сесією БМР затверджено фінансування для матеріального заохочення патрульних, екіпірування та закупівлі 2-х авто;
  6. Працівники ТОВ «Безпека життя», які влітку долучились до підтримання правопорядку.

До речі, щодо останніх ситуація дивна… Під час виступу на черговій сесії БМР 28 вересні 2017 року начальник відділу поліції Олег Янчинський повідомив, що співробітники даного товариства працюють у місті в рамках пілотного проекту і два місяці їх послуги були безкоштовними, як реклама. Про появу ТОВ «Безпека життя» в місті наприкінці травня повідомив на сторінці FB міський голова.

Під час сесії Ігор Сапожко повідомив про конструктивну співпрацю з товариством та позитивні результати роботи і про те, що кошти за охорону парку Перемога ТОВ «Безпека життя» сплачує КП «Бровари- Благоустрій». Від депутата Вадима Мутило навіть поступила пропозиція збільшити фінансування для розширення мережі об’єктів, які мають бути «під охороною».

За роз’ясненнями з приводу організації охорони парку видання «Трибуна-Бровари» звернулось до балансоутримувача. Проте безпосередній «господар» парків та скверів міста у офіційній відповіді на запит повідомив про відсутність будь-яких договорів з вищезгаданим товариством.

Це все, що потрібно знати про охорону парку… Створення нової структури на кшталт КП «Муніципальна варта» кардинально ситуацію не змінить. Оскільки для наведення ладу є й відповідні механізми і відповідні служби, волонтери і ті, кому сплачують за патрулювання. Потрібна лише координація зусиль, підвищення рівня культури та самовиховання – з одного боку, і невідворотність покарання – з іншого.

Поділіться.

Залиште відповідь