Партія «Перемога Пальчевського» представила в Броварах свою команду та кандидатку на голову Броварської ОТГ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні на новому стадіоні в парку «Перемога» відбулася зустріч-знайомство мешканців міста з лідером партії «Перемога Пальчевського» Андрієм Пальчевським, а також представлення його броварської команди. Під час представлення депутатка міської ради Вікторія Коваленко повідомила, що збирається брати участь у виборах на посаду голови Броварської ОТГ. Також під час короткої пресконференції журналісти «Трибуни» встигли поставити лідеру партії запитання про його минуле та провести бліц-асоції.

 Про те, що сьогодні о 16 год на новому стадіоні відбудеться зустріч-знайомство з лідером партії «Перемога Пальчевського» Андрієм Пальчевським, відомим телеведучим, кандидатом у депутати до Київської обласної ради від партії «Перемога Пальчевського» Михайлом Присяжнюком, депутаткою Броварської міської ради Вікторією Коваленко, стало відомо вчора з оголошення на сторінці ГО «Рідне місто Бровари» у Фейсбуці.

Команда Пальчевського прибула вчасно. Однак без Михайла Присяжнюка. У цей час на стадіоні відбувалися тренування між командами МФК «Бровари», а на трибунах були батьки-глядачі.

Презентацію розпочав Андрій Пальчевський. Говорив досить коротко. Суть – добре, що є новий стадіон, який не соромно показати, і на його місці не стоїть багатоповерхівка. Також зазначив, що хоче «потролити сучасну владу, бо вона не йде спортивним шляхом», і вони  «жовтого кольору» (ймовірно, мова про його жовту футболку–авт.),  бо його команда покаже владі на місцевих виборах спочатку жовту картку, а, можливо, і червону».

Потім Вікторія Коваленко – лідерка ГО «Рідне місто Бровари» – повідомила про свій намір балотуватися на голову Броварської ОТГ та представила свою команду, з якою і йтиме на вибори 25 жовтня.

Частина броварської команди партії «Перемога Пальчевського»  – члени ГО «Рідне місто Бровари» – депутати міської ради Максим Семенов, Володимир Білокінь, Вадим Андрієвський, тренер МФК «Бровари» Олександр Кириченко, бізнесмени Артем Пшеничнюк та Василь Корнієнко, також тренер студії «Strong Family Brovary» Володимир Хрипливенко.

Кожен із представлених сказав кілька слів про себе – хто він та чим займається, а також бачення своєї ролі в команді Пальчевського. Як стало зрозуміло з відповідей, більшість із них перейматимуться питаннями підтримки в місті спорту та дітей. Власне тим, на що і було ще рік тому зроблено ставку ГО «Рідне місто Бровари». На підтвердження своїх слів члени команди подарували всім 5-ом  командам МФК «Бровари» нову іменну форму. Вручили її тренерам команд.

Потім усі охочі мали змогу сфотографуватися з лідером партії та кандидаткою на посаду голови Броварської ОТГ.

Насамкінець для присутніх журналістів організували коротку пресконференцію.

Андрій Пальчевський

Андрій Пальчевський  –  український і російський підприємець, телеведучий і політичний діяч. Засновник і фінансовий директор клініки та фонду Eurolab. Перший заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту (з березня по липень 2010). Закінчив Військовий інститут Міністерства оборони СРСР у Москві. У 1983—1991 роках служив у ЗС СРСР, зокрема, перекладачем у Лаосі. Професійний пілот, володіє чотирма іноземними мовами. Після звільнення з армії займався багатьма бізнес-проєктами у США та Росії. У РФ був генеральним секретарем партії «Любителів пива», яка не потрапила до думи РФ. У червні 2020 році створив політичну партію «Перемога Пальчевського».

Зокрема журналісти «Трибуни» запитали Андрія Пальчевського, чи бувають колишні агенти зовнішньої розвідки. На що пан Пальчевський відповів, що бувають, як і колишні вчителі. Але він постійно діючий агент української зовнішньої розвідки. Він так себе відчуває. Також повідомив, що службу в Армії закінчив у 1991 році. Їх було кілька сотень випускників Військового інституту Міністерства оборони і ніхто з них не відчуває себе агентами, бо це була інша країна, зазначив Андрій Пальчевський.

Під час бліцу-асоціацій відповів, що Бровари в нього асоціюються з сердечністю, Зеленський – з безнадією, Порошенко – катастрофою. Щодо слова «Путін», пан Пальчевський відповів, що це дуже складне запитання  – довго думав і не зміг підібрати асоціативного відповідника одним словом. «Як із політиком, нам треба рахуватися з будь-яким керівником будь-якої країни-сусідки – подобається Путін чи не подобається. А одним словом тут не можна. Чи винен він у тому, що сталося – винен без сумнівів. Чи є вина України, що ми проґавили Крим, адже є конкретні люди? Йосип Сталін казав, що в кожної помилки є прізвище та ім’я, тож хотілося б їх дізнатися», – резюмував Андрій Пальчевський.

Відповідаючи на інші запитання, пан Пальчевський сказав, що Україна піде вперед лише тоді, «коли ми роль президента, статус президента і президентську республіку в собі поховаємо. Нам не можна мати президента, у нас має бути двопалатний парламент із потужним сенатом, який представляє всі області України, бо вірити в унітарність країни може лише мерзотник, який розповідає, що в нас усіх однакові цінності. У нас не однакові цінності. Вулиця Черняховського стала вулицею Петлюри. Поясніть спочатку місцевим мешканцям, хто такий Петлюра, і чим не влаштовував вас українець, красень-чоловік, який загинув за Україну», – сказав пан Пальчевський.

Що стосуються мінімальної зарплати українців у 5 тис. грн, відповів, що йде з командою в політику, щоб почати перерозподіл коштів десяти родин, які володіють Україною, на користь більшості українців – своєрідно її соціалізувати.

Сьогодні Вікторія Коваленко не представляла свою передвиборчу програму. Обіцяла це зробити найближчим часом.

Фото Юрій Дорошенко

Читайте також:

1.Дмитро Ратніков – потенційний кандидат на міського голову від «Слуги народу»

2. ДемАльянс + Голос = Голос: у Броварах представили команду на місцеві вибори

Поділіться.

Залиште відповідь