Патрулі громадських формувань тепер будуть «на колесах»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

26 грудня 2017 року міським головою Броварів було видано Розпорядження про реєстрацію двох автомобілів.

Згідно з даними сайту ZAKUPKI виконавчий комітет Броварської міської ради провів тендер на закупівлю двох автівок. Переможцем затверджено ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ “АВТОІНВЕСТСТРОЙ-ЖИТОМИР” ТОВ “ДЕВЕЛОПМЕНТ МАКС ЛЛС”. Головним критерієм обрання переможця, очевидно, стала запропонована ціна.

Так, згідно з договором, виконком придбав два автомобілі Citroen C3 PureTech 82 МКПП FEEL білого кольору. Вартість покупки склала 745 тис. грн.

Вимоги, виписані для тендеру вказують на те, що покупець хотів придбати саме такі автівки, адже у технічних характеристиках прописано навіть колір даху Citroen C3.

Нагадаємо, що купівля автомобілів була передбачена Комплексною програмою заходів із забезпечення діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку у м. Бровари. Початково передбачалось фінансування на суму 600 тис. грн, але поки проводились попередні тендери – вартість автомобілів зросла, тому депутати перерозподілили фінансування програми і збільшили кількість коштів для придбання авто на 150 тис. грн.

Основні технічні характеристики французьких автівок для броварських патрульних наступні: білі Citroen C3 з об’ємом двигуна 1119 куб. см, потужністю – 82 к/с, екологічний клас двигуна  – EURO VI, 5-ступінчата механічна трансмісія, прискорення від 0-100км/год за 13 секунд, витрата пального (міський цикл) – 5,7 л на 100 км.

Характеристики безпеки: антиблокувальна система гальм, система допомоги при екстреному гальмуванні, антибуксувальна система, електронна система розподілу гальмівних зусиль, круїз-контроль, електронна система стабілізації+система допомоги при рушанні та підйомі, фронтальні та бокові подушки безпеки водія та переднього пасажира та інш. Характеристики комфорту – електропідсилювач керма та регулювання рульової колонки, кондиціонер, передні електросклопідйомники, підігрів передніх сидінь та ін. До технічних вимог додано ще особливості інтер’єру, екстер’єру авто, мультимедійне забезпечення та зовнішнє освітлення та оглядовість.

Усі документи, які стосуються проведення тендерної процедури, є у відкритому доступі на сайті тендерних закупівель.

Комплексною програмою заходів із забезпечення діяльності громадських формувань серед іншого передбачено придбання двох автомобільних відеореєстраторів.

Тож міські стражі порядку разом з поліцією тепер мають гідні транспортні засоби для патрулювання Броварів. Однак бажаємо захисникам правопорядку спокійних «святкових» патрулювань.

Поділіться.

Залиште відповідь