Павло Різаненко: «Навіть не знаю як коментувати брехливу анонімку на паркані»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Народний депутат України від виборчого округу, який представляє Броварщину у Верховній Раді Павло Різаненко не знає як коментувати інформацію, яка з’явилася днями про те, що буцімто голову селищної ради Зазим’я Людмилу Спичак піймали на хабарі у 600 тис. доларів і ці гроші нібито призначалися для нього.

«Я не знаю як коментувати брехливу анонімку на паркані. Якби якесь ЗМІ або офіційна особа щось заявили, я міг би вимагати спростування або подати позов», — сказав народний депутат. «Але в даному випадку анонімка на From.ua, яке не є ЗМІ, не дає мені навіть можливості до когось із чимось звертатися», — додав Павло Різаненко.

На запитання кореспондента «Трибуна-Бровари» — кому вигідно поширювати неправдиву інформацію, Павло Олександрович відповів: «Мені не звикати до подібних брудних технологій, які застосовувалися проти мене під час виборчих перегонів. У 2012 році під час виборів до Верховної Ради який тільки бруд не лився — буцімто, і ґвалтівник, і вбивця, і працював на спецслужби інших країн.

Щодо нинішньої ситуації, то зазначу, що адміністративне управління на місцевому рівні залишилося в руках тих, хто був свого часу в Партії регіонів. І зараз, коли у виборців є шанс зробити “найболючішу пластичну операцію — по відділенню рила від корита” влади шляхом її переобрання, колишні регіонали вдаються до будь-яких технологій, щоб залишитися біля насиджених місць. Тому й ллється різний бруд, зокрема, на політичну силу Блок Петра Порошенка «Солідарність». Але виборці скажуть своє слово і, впевнений, що у новій каденції Броварської міської і районної рад місце учорашнім регіоналам уже не буде», — сказав Павло Різаненко.

Нагадаємо, що в низці ЗМІ пройшла інформація, нібито хабар у 600 тисяч доларів (близько 13 млн. грн.) голова Зазимської селищної ради взяла за вирішення питання з виділенням земельної ділянки у 8 га., а кошти нібито передбачалися на передвиборчу кампанію партії «Солідарність», список якої до Броварської районної ради Людмила Спичак очолює.

Пошуки виданням «Трибуна-Бровари» першоджерела інформації виявився марним. Інформація на сайті «Українські новини» (https://ukranews.com) дала посилання на сайт FORUM (http://for-ua.com), той дав посилання на сайт From-UA http://from-ua.com, цей сайт зробив посилання на сайт ANTIKOR (Національний антикорупційний портал http://antikor.com.ua), а вже той послався на сайт… FORUM! Коло замкнулося — першоджерела немає. Пошуки інформації на офіційних сторінках СБУ, Генпрокуратури та МВС теж ні до чого не призвели — жодних підтверджень такого факту немає.

В інформаційному просторі Броварів новину сприйняли неоднозначно. Зокрема, у соціальних мережах коментарі зводяться до того, що в процесі виборчих перегонів у хід пішли брудні технології та чорний піар.

Олексій Комаровський, “Трибуна Бровари”

Поділіться.

Коментарі закриті.