Перелік категорій команд, яким надано пільги на користування футбольним полем КП МФК «Бровари»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Виконком міської ради 16 червня схвалив перелік категорій команд, яким надано пільги на користування футбольним полем КП МФК «Бровари».

 Найперше, безкоштовно зможуть провести на полі одну офіційну гру дитячо-юнацькі команди, які представляють Бровари на чемпіонаті України з футболу (ДЮФЛ). Також вони зможуть безкоштовно провести на тиждень два тренування по 90 хв кожне. Ще два тренування по 90 хв – не прив’язано до днів тижня. Але виключно за погодженням директора КП МФК «Бровари» Максима Семенова.

Також пільги на проведення тренувань та ігор надано чоловічим командам, зареєстрованим у Броварах, які брали/беруть участь у чемпіонаті Київської області з футболу, згідно календаря чемпіонату та Кубку Київської області.

Чоловічі команди зможуть провести безкоштовно на футбольному полі в парку «Перемога» одну офіційну гру чемпіонату Київської області та з оплатою в 50% вартості – два тренування на тиждень по 90 хв кожне.

Ще одна категорія команд отримала пільги – це чоловічі команди, зареєстровані в Броварах, які брали/беруть участь у чемпіонаті Броварського району. Вони зможуть безкоштовно провести одну офіційну гру чемпіонату Броварського району. А також одне 90-хвилинне тренування на тиждень після 21 год, але з оплатою 50 %.

І остання категорія, яка отримала пільгове право грати на стадіоні «Бровари» – це команди, що зареєстровані в Броварах та представляють наше місто і які протягом останніх двох років брали/беруть участь у чемпіонатах  із футболу Броварського району, Київської області та України.

Усі тренування та ігри плануватимуться та проводитимуться виключно за попереднім погодженням із директором КП МФК Максимом Семеновим і залежатимуть від щоквартальних графіків тренувань та проведення ігор дитячо-юнацьких команд КП МФК. Власне, саме дитячо-юнацькі команди КП мають пріоритетне право тренуватися та грати на футбольному полі.

Нагадаємо, футбольне поле в парку «Перемога» будувалося довго і складно. З бюджету міста на його «народження» пішло  21 693,02 тис.грн. У вересні 2019 року створено комунальне підприємство «Міський футбольний клуб «Бровари», яке має опікуватися не лише новим стадіоном, але й усіма футбольними майданчиками в місті. Очолив КП депутат міської ради Максим Семенов, якого було призначено на посаду без конкурсу.

Сума підтримки підприємства за міською програмою розвитку фізичної культури і спорту в 2020 році складає 1,2 млн грн.

Вартість оренди всього поля стадіону – 1000 грн за годину, членські внески за відвідування дитячої секції з футболу – 250,0 грн за 1 місяць.

Відповідно до рішення виконкому від 29.10.2019р., затверджено перелік пільгових категорій населення для безкоштовного відвідування дитячої секції з футболу:

  1. Діти учасників АТО
  2. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.
  3. Діти з багатодітних сімей.

Головне фото – Микола Кожемяко

Читайте також:

  1. Футболісти Броварів тепер мають власний клуб з мільйоном в «гаманці» 
  2. Новостворене КП «Міський футбольний клуб «Бровари» регулюватиме хто, де і коли гратиме 
  3. Стадіон в парку «Перемога» мають добудувати до Дня міста. Та чи встигнуть? ФОТОРЕПОРТАЖ
  4. Новому КП «Стоматологічна поліклініка» передадуть майно, а футбольному клубу «Бровари» виділять 200 тис.грн – підсумки комунальної комісії
Поділитись

Про Автора

Броварчанка, журналіст "Трибуна-Бровари"

Leave A Reply