«Петро Великий» звертатиметься до «Самопомочі» у Верховній Раді з приводу поведінки Скотнікова

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Після публікації матеріалу «Ритуальні служби Броварів: боротьба не за душу, а за тіло» щодо питання про продовження терміну оренди компанії з надання ритуальних послуг ТОВ «Петро Великий» до «Трибуни-Бровари» звернулась директор зазначеного ТОВ Алла Ландар з проханням публічно прокоментувати звинувачення депутата Броварської міської ради Юрія Скотнікова.

Наводимо текст відповіді дослівно:

«Надаю відповіді на всі абсурдні звинувачення і безпідставні закиди депутата Юрія Скотнікова.

  1. Орендна плата за місяць складає 30 000 грн., за рік – 360 000. Жодної заборгованості у нас не було ніколи, тому говорити про неї, як таку, є наклеп.

Орендна плата за місяць: 29784.56 грн.

  1. Поширюватися особливо на тему, що ми – столична компанія – не бачу ані найменшої потреби, бо відтак можна докотитися до фраз на кшталт «Донєцкіє – ето наші, а ви кієвлянє – бандери».

Виграємо відкриті тендери, приходимо до розуміння в орендній платі з орендодавцем, сплачуємо податки, вчасно виплачуємо заробітну плату своїм працівникам тощо. І працюємо винятково у правовому полі.

  1. Наступна теза – відбираємо роботу у комунального підприємства. Абсурд повний. Як може відбирати підприємство, що на самофінансуванні, гроші у того, хто фінансується із міського бюджету? При цьому, одні платять 360 000 грн. на рік, інші (комунальне підприємство – «Ритуальна служба») орендують приміщення за 12 грн. на рік?!

При цьому, нагадаю, ми підтримуємо всі соціальні програми: допомога під час поховання героїв АТО, ветеранів та інвалідів усіх рівнів, ветеранів Великої Вітчизняної, учасників бойових дій, малозабезпечених, не отримуючи компенсації з державного бюджету. Безкоштовно впродовж останнього року підприємство здійснило безкоштовне поховання героїв АТО на загальну суму 450 000 грн. У зауваженнях пана Юрія конкретна і відверта маячня.

Організація поховання героя АТО і ветерана-афганця Олега Міхнюка.

  1. Тепер до питання протидії зливу інформації від правоохоронних органів і швидкої допомоги. Точніше – викуп тіла та перекладення витрат з відкату коштів правоохоронцям або медикам на плечі родини небіжчика. Юрій Скотніков очевидно непогано обізнаний, як працюють ці схеми у Броварах із досвіду роботи тих «учасників похоронного ринку», чиї інтереси він в такий дивний спосіб уперто й наполегливо лобіює.

Моя позиція як керівника, і стверджую це з абсолютною відповідальністю, що ні я, ні моє підприємство, ні мої співробітники ніколи не брали участі у таких схемах, про які так гучно і наполегливо заявляє пан Скотніков.

Всі перевезення померлих з дому до моргу підприємство «Петро Великий» здійснює БЕЗКОШТОВНО. Диспетчерська служба працює цілодобово: (096) 585-50-56.

  1. І нарешті про те, що, за словами депутата пана Юрія, приватні підприємства «стрижуть бабло». Ну, це вже риторика, даруйте, лихих 90-х. Дивує такий жаргон у державницької людини, котра мала би бути прикладом толерантності у спілкуванні, не кажучи вже про висловлюваннях на сторінках засобів масової інформації.

А щодо домовленостей із головним лікарем БЦРЛ Валентином Багнюком, то тут доведеться розчарувати пана депутата. Адже 360 000 грн. за оренду щорічно лікарня отримує абсолютно прозоро на свій банківський рахунок.

А тут, переконана, громада Броварів може сказати своє вагоме слово, чи потрібні ці кошти їхній лікарні, чи ні, як і те, хто потрібен, а хто ні, хто працює, а хто ляпає язиком, хто за сучасні послуги, а хто за совковий примітивізм, хто за активну планомірну роботу, високий імідж і подяку людей, а хто за віджим, відкат, рейдерство і беспрєдєл, помножений на бандитський жаргон 90-х…

P.S. Насамкінець про таке. Зовсім нещодавно депутат Юрій Скотніков допомагав броварській сім’ї у похованні молодої людини. Родина із малозабезпечених. Він звернувся до продавця магазину нашої компанії у місті Бровари. Наша працівниця зробила знижку на ритуальні товари і послуги на 20%. Причому, навіть не телефонуючи мені, як керівникові. Хотілося би поцікавитися у пана Юрія, чому він не звернувся до комунального підприємства, де так все професійно, недорого і прозоро. Чому прийшов туди, де дорого, неякісно і «стрижуть бабло»?

За нашими вчинками і справами нашими і судимі будемо. І нині, і повсякчас…».

***************************************************************************

Крім того, у своєму листі до «Трибуни-Бровари» пані Ландар зазначила, що серед присутніх на виїзній нараді за участю керівництва міста Бровари, керівника лікарні та колективу «Петра Великого» були ветерани АТО.

«Це ті бійці, котрі пройшли Іловайськ і Дебальцеве, жахіття боїв у повному оточенні і страшні місяці полону. Презирливою і зухвалою неповагою депутата Юрія Скотнікова до воїнів АТО –  «понаєхалі тут» –  із надмірною зверхністю у словах не могли не викликати хвилю обурення і такої реакції всіх присутніх.

Особливо обурює той факт, що депутат є представником фракції «Самопоміч», – партії, що  народилася із однойменного громадського об’єднання Львівщини, землі, що стоїть першою у списках загиблих на Донбасі, чиї сини першими стали на захист України, склавши кістяк добровольчих батальйонів, зупинили просування ворога на Захід, щедро окропивши власною кров’ю землі Донбасу. Не в кожній фракції сьогодні можна побачити керівників перших добробатів, котрі відстоюють  права і повагу до воїнів АТО. І ми змушені будемо у цьому зв’язку звернутися до керівника фракції «Самопоміч» у Верховній Раді, щоб вони дали свою оцінку такій поведінці члена своєї команди Юрія Скотнікова», написала керівник ТОВ «Петро Великий».

Петро Пантелеймонович Погрібний, фундатор ПФ «Петро Великий».

«Горе і смуток такі ж природні, як радість і щастя, втім ми все ж працюємо у сфері особливій, що вимагає від працівників чималого вміння: співчуття, терпіння й людяності. Віддай свої руки, щоб служити, і своє серце — щоб любити», – так, як повідомила Ландар, учив своїх підлеглих і однодумців, засновуючи приватну компанію «Петро Великий» її фундатор Петро Пантелеймонович Погрібний.

Поділіться.

Залиште відповідь