Під будівництво гаражів для учасників АТО зріжуть 322 дерева

Pinterest LinkedIn Tumblr +

30 жовтня виконком міської ради надав дозвіл КП «Бровари-Благоустрій» на зрізання 322 самосійних дерев різних порід на земельній ділянці по вул. Перонній, виділеній учасникам АТО під будівництво гаражів.

Земельна ділянка близько 10 га, виділена учасникам АТО під будівництво гаражів, обмежена огорожею міського кладовища по вул. Перонній, безпосередньо вул. Перонна та Ступака Григорія. Належить ця ділянка до санітарної зони кладовища. Територіально вона розташована біля Княжицького переїзду: між земельними ділянками, виділеними учасникам АТО під забудову, та кладовищем.

Як повідомив головний спеціаліст із питань екології Юрій Жимайлов, усі 322 дерева на ділянці – самосійні. Підготовкою майданчика під забудову гаражами – видаленням дерев, вирівнюванням території, прокладанням до неї заїзду – займуться комунальники КП «Бровари-Благоустрій». Частину молодих дерев із визначених під видалення, зокрема беріз, можливо пересадити, зауважує Юрій Жимайлов. Як повідомив директор КП «Бровари-Благоустрій» Олександр Галицький, ті дерева, які можна пересадити, – викопають за спеціальною методикою та до визначення остаточного місця висадження передадуть під опіку зеленого господарства КП.

Нагадаємо, що на початку процесу розподілу земельних ділянок під гаражі для учасників бойових дій за Княжицьким переїздом стало відомо, що жеребкування та видача графічного матеріалу відбуваються в кабінеті радника міського голови Станіслава Мальця. За яким принципом – невідомо.  Увесь час, протягом якого ділили 10 га землі, до списків претендентів на кількадесят квадратних метрів під гараж потрапили не тільки ветерани АТО та члени родин загиблих, а й волонтери. Згодом ще було надано дозволи кільком афганцям та чорнобильцю.

Скільки всього осіб уже взяли участь у «жеребкуванні» земельних ділянок під гаражі для учасників АТО по вул. Перонній та отримали на руки графічний матеріал для подачі пакету документів на отримання дозволу на розробку проектів землеустрою, – у Броварській міській раді та виконкомі не знають.

 За підрахунками журналістів «Трибуни», станом на квітень поточного року було надано орієнтовно 807 дозволів на розробку проектів землеустрою. Перші 40 проектів затвердили депутати міськради на сесії у березні 2018 року.  Окрім цього, у листопаді 2017 року було надано дозвіл на розробку проекту землеустрою на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,5000 га гаражному кооперативу «Патріот».

Фото – з мережі Інтернет

Поділіться.

Залиште відповідь