Під час ремонту мосту на Торгмаш умисно використовуються неякісні матеріали, — фахівці

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Як проводиться на сьогодні ремонт мосту на Торгмаш, які «латаються» «дірки», які при цьому використовуються суміші — про такі деталі розповів 28 квітня на імпровізованій зустрічі з депутатами Броварської міської ради засновник та генеральний директор ТОВ «Імперія доріг», член команди «Самопоміч” Олександр Короленко.

5

У перерві між двома нарадами — презентація електронних систем голосувань та спільного засідання депутатів, керівництва поліції та представників громадських формувань, Олександр Короленко за допомогою фотоматеріалів на широкому екрані сесійного залу надав присутнім депутатам інформацію щодо ремонту мосту в напрямку району Торгмаш.

Зокрема, як відбувається влаштування деформаційних швів — швів, що призначені для зменшення навантажень на елементи конструкцій в місцях можливої деформації, що виникають при коливанні температури повітря, сейсмічний явищ, нерівномірного осадки ґрунту та інших явищ.

«В основі даного шва, лежить кубовидний щебінь та якісна мастика. Щодо мастики – будівельники нас почули, використовують мастику фірми МС, а от щебінь – звичайний, куплений в Броварах, тай ще грязний, не вимитий, що не допустимо для даного шву», — сказав Короленко.

1

Прозвучала інформація що субпідрядник, який влаштовує дані шви, розуміючи, що термін гарантії за угодою між УКБ (управлінням капітального будівництва) та генпідрядником ТОВ «Альп-Сервіс» складає лише два роки, завідомо використовує неякісний щебеневий матеріал, що неприпустимо для даного типу шва.

6

4

Технічний нагляд УКБ, який був присутній під час ремонтних робіт, бачачи порушення, на жаль, роботи не зупинив а лише змусив працівників мити та просіювати щебінь.

Фотоматеріали надані Олександром Короленком.

Поділіться.

Коментарі закриті.