Під час сесії Великодимерської ОТГ журналістам «Трибуни» та «Грози» порізали колеса автомобілів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У четвер, 16 листопада, у проміжку між 15 та 17 годинами, поки журналісти Анатолій Гаркуша («Трибуна-Бровари») та Віталій Литвиненко («Громадський захист Київщини» – скорочено «Гроза») виконували свої професійні обов’язки на першій сесії селищної ради Великодимерської об’єднаної громади, невідомі порізали колеса їхніх автівок.

Варто зазначити, що під час роботи сесії відбулися невеличкі словесні перепалки між представниками засобів масової інформації та керівником громадського формування селищної ради «Захист» Валерієм Біликом, який намагався перешкоджати роботі цих журналістів, а саме – проведенню відео- та фотозйомки, мотивуючи це тим, що біля столу у залі засідань це робити заборонено. На запитання ким і чому заборонено, і в якому документі це зазначено, Валерій Білик пояснити не міг.

І саме Валерій Білик після закінчення роботи сесії, а це було практично о 17-ій годині, повідомив спочатку Віталію Литвиненку, а потім і Анатолію Гаркуші про порізану гуму на їхніх автомобілях.

Обидва транспортні засоби були запарковані на стоянці біля приміщення селищної ради, один з них – ближче до салону «Атуаль». Загалом на зазначеній стоянці у центрі Великої Димерки у зв’язку з проведенням сесії було запарковано кілька десятків автомобілів. Транспортні засоби представників ЗМІ стояли на відстані приблизно у 40 метрів один від одного.

Під час огляду з’ясувалося, що було порізано всі чотири колеса на одному та іншому автомобілях. Характер пошкоджень говорить про те, що порізи шириною 3-4 сантиметри зроблені, скоріш за все, за допомогою гострого ножа чи подібного до нього ріжучого предмета. Ремонту чи відновленню така гума вже не підлягає.

«Все, що сталося і як сталося, аж ніяк не може говорити про випадковість, чи про звичайне хуліганство, – коментує ситуацію Анатолій Гаркуша. – Я упевнений, що це було зроблено зумисне. Невипадково ж були обрані саме наші автомобілі серед кількох десятків, які, до того ж, стояли не поруч. І невипадково були пошкодженні всі вісім коліс. А от кому це було потрібно, хто керував цим процесом, чи безпосередньо власноруч різав гуму, – залишається лише гадати. Так само можу з певністю говорити, що це повязано з виконанням нами, як працівниками ЗМІ, своїх професійних обов’язків».

Слід додати, що за останні 10 років це перший випадок пошкодження транспортних засобів у центрі Великої Димерки.

Потерпілі у цій справі викликали наряд поліції. Патрульні взяли пояснення, був складений відповідний протокол.

Поділіться.

2 коментарі

  1. noyesmaybe на

    прогрес … у 90-х у ліс би всіх вивізли. тримайтесь хлопці, скоро й в нас з печер повилазять

Залиште відповідь