Під час Великодня броварську лікарню заполонили п’яні, двоє в комі, – головний лікар БЦРЛ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Цими вихідними Броварська центральна районна лікарня мала значний наплив пацієнтів. Причому, 9 із 10 звернень до медзакладу – це люди у стані алкогольного сп’яніння. Двоє з нетверезих перебувають у комі. Про це під час сьогоднішньої оперативної наради за участі заступника міського голови розповів Валентин Багнюк, головний лікар БЦРЛ.

Як доповів Валентин Багнюк, через приймальне відділення цими вихідними пройшло в середньому 50 людей за добу – і це лише амбулаторні хворі. Було дуже багато «поламаних»: 9 осіб шпиталізували з тяжкими травмами. Вони потребують оперативного лікування.

Валентин Багнюк

Головний лікар зауважив, що більшість пацієнтів були нетверезими: «Дуже багато було амбулаторних хворих. І масово – п’янство. П’яні: від просто п’яних, до тих, котрі вже просто в хлам. Двоє в комі. І зараз ще там плавають в реанімації. Це ж просто Пасха – то по-дорослому. 90% звернень – п’яні. Оце наша робота».

Валентин Багнюк також натякнув на неадекватність нетверезих відвідувачів: «І всі обзиваються… Якби не охорона, то вони вже в проході стояли би з палицями. Ждали».

Слід зазначити, що поліція Київщини запланувала посилені заходи охорони у Великодню ніч. Сьогодні правоохоронці прозвітували, що святкова ніч у регіоні пройшла без порушень публічного порядку. За інформацією Національної поліції у Київській області, загалом до забезпечення правопорядку були долучені близько 1500 правоохоронців.

Головне зображення – кадр із фільму «Поганий Санта» (2003)

Поділіться.

2 коментарі

Залиште відповідь