Під начальником управління культури Багмут захитався стілець

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У четвер, 14 грудня, відбулася Комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, яка охарактеризувалася протистоянням нових народних обранців та «старих» представників виконавчої гілки влади.

Розгляд проектів рішень перейшов у площину глобального аналізу роботи того чи іншого відділу чи управління. При цьому депутати відстоювали професіоналізм в роботі, представники ж «старої влади» інтерпретували таку позицію як персональне зведення рахунків.

бюджетна (8)

Як повідомлялося раніше, спочатку депутати-учасники постійної комісії спробували проаналізувати роботу Броварської центральної лікарні, і за традицією наразилися на емоційний опір з боку головного лікаря Валентина Багнюка.

Потім депутати перейшли до розгляду Програми розвитку культури міста на 2015 та 2016 роки. Питань до начальника управління Наталії Багмут було дуже багато. В основному — щодо фінансування культурних програм. Депутати прискіпливо допитувалися, як так вийшло, що на культурні програми не витрачалися бюджетні кошти, адже будь-яка програма обов’язково потребує витрат. Також виникли питання щодо появи на центральній ялинці міста на Майдані Свободи реклами «Альянс-Новобуду». Також депутатів зацікавило, чи не в примусовому порядку на морозі біля ялинки виступали діти під час зимових канікул.

Претензій до Наталії Андріївни було чимало, а от відповіді на них звучали непереконливо. Найбільше запитань звучало від депутатів «демократичного табору», зокрема, від Сергія Батюка, який не є членом комісії, але має право дорадчого голосу.

 

бюджетна (19)

«Я готова залишити свою посаду, якщо відділ очолить Сергій Батюк», – заявила Багнюк у відповідь на чергове питання.

Пан Батюк на той був відсутній у залі, проте вже після засідання швидко відреагував на таку «заяву»: «Якщо громада мені довірить цю місію, я готовий. Хай пані Наталя пише заяву».

У підсумку депутати вирішили на найближчій сесії визначити дату, коли начальник відділу Наталя Багмут повинна повністю відзвітувати про роботу відділу культури за останні роки. Причому депутати були налаштовані навіть скликати позачергову сесію, де буде винесене лише одне це питання.

«Дісталося» й начальнику управління освіти Володимиру Онищенку. Його програму інклюзивної освіти знову розкритикували.

бюджетна (25)

Щоправда, цього разу Володимир Іванович за власною ініціативою попросив зняти це питання з розгляду.

Поділіться.

Коментарі закриті.