«Підтримка у Броварах міськрадою бізнесу країни-агресора – це прояв антипатріотичної позиції», – Володимир Опалько

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Автор: Володимир Опалько, депутат Броварської міської ради

Редакція сайту може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану в розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги».

Попередній владі України закидають про «бізнес на крові», а між тим більшість Броварської міської ради на чолі з мером Ігорем Сапожком патріотизму зовсім не проявляє.

Йдеться про одне з питань 73-ї позачергової сесії Броварської міської ради, яка відбулася 3 квітня.

У розділі питань про продовження терміну укладення договорів оренди земельних ділянок в одному з пунктів йшлося про продовження договору оренди землі для компанії «Amic Energy» та її АЗС «Amic Econom», що базується у Броварах за адресою вулиця Олега Онікієнка, 2-Б. Можливо, питання б мало лише економічну площину, якби не одне «але». Справа в тому, що компанія «Amic Energy», яка має статус підприємства з іноземними інвестиціями, до 2014 року йменувалася як «Lukoil». За офіційною інформацією «Amic Energy», активи «Lukoil» були продані австрійській компанії.

Численні журналістські розслідування вказували на те, що кінцевим власником залишилася однойменна російська нафтова компанія, а фіктивна начебто передача прав власності підприємству з Австрії відбулася для того, щоб уникнути санкцій для російського бізнесу з боку Європейського Союзу. Прикметно, що в розпорядженні міського голови про призначення сесії пункту про земельну ділянку компанії «Amic Energy» не було, як і в порядку денному, і на сесії питання було поставлене як додаткове.

Майже рік я «бився» над тим, щоб компанії, бенефіціаром якої є бізнес країни-агресора, не продовжували у нашому місті терміни угоди оренди земельної ділянки.

Вважаю, що питання банально проштовхнули. У час, коли триває війна, промерська більшість, розуміючи, що це звичайнісінький ребрендинг російської компанії «Lukoil», все одно підтримали це питання.

Я все ж був упевнений, що на 6-му році війни міська влада проявить патріотичну позицію.

Мене особисто переконували, що компанія платить оренду за користування територією, платить податки, а наймані працівники мають і роботу, і зарплату. І ніхто з представників провладної більшості не «заїкнувся», що це компанія, чиї власники з країни-агресора. Компанія веде бізнес, отримує прибутки для ворожої країни. Виходить даємо добро на фінансування терористів?

Головне фото – Антон Раков

Поділіться.

Залиште відповідь